Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszios ember kepes...

A depresszios ember kepes arra h nevessen?

Figyelt kérdés
Neha szoktam... De amint abbamarad rogton visszaall a depressziv allapot.

2017. máj. 29. 19:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kepes. Sot, en sokszor nevetesben torok ki, es annyira pozitivnak erzem magam, meg hiperaktivnak, hogy szinte "szetvet", aztan eltelik egy kis ido es pont az ellenkezojet erzem, ugyanolyan melyen. Mint egy hullamvasut.
2017. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Rövid válaszom: képes
2017. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. máj. 29. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt hiszik, hogy a depresszió a szomorúságot és bút jelenti. Ennél sokkal de sokkal bonyolultabb. Igazán azt érti, aki volt depressziós. Képes nevetni. Tud nevetni.
2017. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokszor nem is szomorú,hanem mondjuk közvetlen, és beszédes, de ingerlékeny, talán kicsit bizalmatlan is, és rosszul alszik, meg emésztési zavarai vannak.
2017. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.. Csak neha elgondolkozom azon h mi van ha csak bebeszelem magamnak, hisz nevetni tudok..
2017. máj. 29. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy időnként nevetsz, még lehetsz depressziós.Hallottál már a bipoláris-depresszióról?A szélsőséges végletek közti hullámvasutazás.Hétfőn nevetés, bulizás.Kedd teljes K.O.Szerda móka és kacagás.Csütörtök halálvágy.

De nem minden hangulatingadozás depi.

2017. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nincs olyan, hogy depresszio. Rossz kedv van, banat, trauma, de....a depresszio csak a gyogyszer ipar talalmany...."vedd be a bogyot es talan boldogabb leszel", aztan azok akik szeretnek sirankozni meg is teszik, hiszen konnyebb ulni a godorben mint kimaszni belole.
2017. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy képes rá, de a komolyabb stádiumú depresszióra nem jellemző, hogy tud nevetni, úgyhogy valószínű, hogy csak hangulatingadozás, esetleg enyhe depressziód van, ami általában az idő múlásával, és egy kis önmagadra figyeléssel visszafordítható.
2017. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!