Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság elleni lelkise...

Az öngyilkosság elleni lelkisegély vonalak mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés
Én tényleg meg akarok halni és úgy érzem, hogy senki nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről. Ha felhívom őket és elmondom nekik, hogy mennyire kilátástalan és nyomorult az életem, akkor bemérik a hívást és jön értem a mentő aki visz a zártosztályra és megint legyógyszereznek? Mert én ezt nem akarom! Volt már valakinek tapasztalata ezekkel a segélyvonalakkal?

2017. jún. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem naponta 100 hívásuk van, szóval nem fognak azzal bajlódni, hogy bemérjenek. Én hívtam egyszer őket, kedvesek voltak, de közhelyesek. Ha úgy érzed, hogy senki nem tud lebeszélni, akkor miért akarod őket felhívni?

Én meg tudlak győzni, hogy ne tedd! Legalábbis remélem.

1: Nem biztos, hogy meghalsz. Ez esetben lenyomorodhatsz, de előtte még rengeteget fogsz szenvedni. Utána meg még többet. Meg fogod bánni.

2: Ha meghalsz, akkor sem rögtön. Egy pár percig, óráig, vagy napig még szenvedni fogsz ez esetben is. De olyan szinten, hogy összehányod, összefosod magad. Ekkor lesz az, hogy megbánod, de már késő. Nem lehet visszacsinálni. Az utolsó ép gondolatod az lesz, hogy de boldog voltál ahhoz képest, amilyen most vagy.

Kérlek, olvasd el még egyszer az egészet! Elmélkedj rajta!

2017. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2. gondolatodat nem értem...hogy érted hogy a halál után még szenvedni fog ?
2017. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia figyelj én lehet h le tudlak beszélni róla énis próbáltam 2 napja de ot volt velem valaki aki nem hagyta..

Es megbeszéltem vele a dolgokat..

És jobb lett..

Ha ugy érzed irj privátban es megbeszeljuk.

2017. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Leírnád, hogy hogyan is tervezted pontosan? valószínűleg annak is piciátria lesz a vége...
2017. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!