Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbetegség és szerelem...

Kényszerbetegség és szerelem - hogyan?

Figyelt kérdés

Kényszerbeteg vagyok, és szerelmes lettem... egyelőre nem vagyunk együtt, csak megtetszett a fiatalember. Az a baj, hogy ezzel kapcsolatban is rám jönnek mindenféle hülye gondolatok: hogy egy másik lány jobban tetszik neki, hogy nem lennék elég jó neki stb. és teljesen kész vagyok! Gondolatrohanásaim vannak. Képes vagyok naphosszat bámulni az e-mailjeimet, hogy jött-e tőle valami. Utálom, hogy még szerelmes sem tudok lenni normálisan! Volt már valaki hasonló helyzetben?

Járok orvoshoz, és gyógyszert is szedek, amit, mivel már jó ideje panaszmentes voltam, most megpróbálunk elhagyni. De nem vagyok még teljesen 100-as. És ez a szerelem most teljesen betett...


28/N



2017. jún. 17. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A kényszerbetegek és szerelmesek szerotoninszintje 40 százalékkal alacsonyabb, mint a „normális” vizsgálati alanyoké. Ez azt is megmagyarázhatja, miért fajul sokszor megszállottsággá a mindenki által hőn áhított érzés.
2017. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én mindkettő vagyok, akkor az én értékem még ettől is alacsonyabb lehet XD
2017. jún. 17. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!