Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges-e nálam az organiku...

Lehetséges-e nálam az organikus pszichoszindróma?

Figyelt kérdés
Agyalapi mirigy elégtelenséggel születtem és ennek következtében a hiányzó hormonokat pótolják nálam. Pajzsmirigy,mellékvese,tesztoszteron és növekedési hormon. 20 évig nem volt pótolva a kortizol amit a mellékvese termel és 4 évig túl volt lőve a tesztoszteron, vérvétel kimutatta, illetve a pajzsmirigy dózisa nem volt jó, növekedési hormont pedig 4 évig nem kaptam. lehetséges e nálam az organikus pszichoszindróma vagyis az hogy a hangulati zavaraim a betegségem miatt vannak?

2017. jún. 20. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hangulati zavar barkinel letrejohet, kialakulhat. Magatol is random, de kisgyermekkori stressz is okozhatja , azaz ha "nem volt gyerekszobad".. Persze a betegseged mentalisan kikeszithetett annyira, hogy hangulatzavarod legyen. Nekem pszichotikus bajaim vannak, es csaladon beluli eroszak (apam) meg veszekedesek, orditozasok, tores-zuzas, volt minden. Neha az en hajamat is megteptek, meg lettem kergetve sepruvel, ilyesmik. A szomoru dolgokon vagy csak random elkezdek rohogni, a vicces, boldog dolgokon vagy csak random elkezdek sirni. Pl akkor is ha pasim megolel, volt, hogy csak elsirtam magam, ok nelkul. Ez kialakul, ha sz@r kornyezetben no fel az ember. Hat es meg korantsincs vege. Oke, mar elvaltak a szuleim, de anyam nem dolgozik, en meg a paromhoz koltoztem, hogy ne legyek egyedul, es elviselhetobb legyen a pszichotikus eletem, plusz a paranoid epizodok miatt, es sajat oromszerzesemre frontint hasznalok. Rolam ennyit. Remelem nalad meg nem alakult ki, de sajnos mindenkepp pszichiatert kell ajanlanom, o ad majd valamit ellene. Pl antidepit.
2017. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze h lehet. ez nem is kérdés, de hogy tényleg az-e, azt sztem még egy 20 órás feltérképező terápiával se biztos h meg lehet mondani, keress klinikai szakpszichológust!
2017. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!