Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem érzek semmi iránt lelkesed...

Nem érzek semmi iránt lelkesedést. Más is van így?

Figyelt kérdés

Szerelmi csalódás után már nem tudom élvezni az életet lassan 2 éve. Nem tudok túllépni hiába próbálok, mindig rossz dolgok jönnek elő a fejemben.

Nem igazán hiszem h stresszelek, próbálok nyugodt lenni,nem igazán érdekel semmi,amit régen szerettem hobbit,már nem szeretem, a szexet nem élvezem.

Szerintem ba van az agyammal is,mikor beszélek keverem a szavak betüit, megkezdek egyet és folytatom egy másik szinonimájával. Sztem idősebb koromban agyvérzés agy hasonló korral lesz problémám. Lehet h örököltem,mert az egyik családtag hasonlóan "hülye". Sokáig tart megértenem egy szöveget is. Pedig fiatal vagyok,de nem látom semmi értelmét az életnek. Meghalunk elfelejtenek az kész..



2017. jún. 24. 02:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok nevetni, sirni, persze szoktam de az nem az igazi. Nem érzek szeretetet senki iránt, Nem tudom a családomat se, persze tisztelem őket,hiányoznak,de nem tudok érezni.Van problémájuk,magukkal foglalkoznak,mint minden szülő.

Néha utálom a világot,nem tudok emberekkel kommunikálni, nem szeretek emberek közt lenni.

2017. jún. 24. 02:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom észre sem vetted de 16 Nem szó van abban amit írtál és nem túl hosszú. Nagyon erősen koncentrálod a figyelmed a negatívumokra. A másik, az emberek nagyon ritkán szokták eltalálni miben fognak meghalni, ezzel fölösleges foglalkoznod. A sexet nem élvezem, hát ha az embereket se szereted... Nincs értelme az életnek nem szeretem az embereket. Te is ember vagy, gondolom akkor saját magadat sem szereted. Azt a kérdést tedd fel magadnak mitől szeretném saját magamat, utána a többire is megkapod a választ.
2017. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szenes43 ***** válasza:
Állj a tükör elé úgy hogy talpig lásd magad. Vetkőzz le és lentről felfelé haladva nézd meg a lábaidat,majd feljebb és fogadd el olyannak magadat amilyet ott látsz. Mikor eljutsz odáig hogy megszereted a tükörben látott önmagad akkor elkezded szeretni a környezetedben lévőket és észleled hogy feléd is árad a szeretetük.
2017. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én évek óta depresszióval küzdök. Nekem sincs semmi lelkesedésem, nem tudok semmi iránt megfelelően érdeklődni. Én is úgy vagyok az élettel, hogy az egész csak egyetlen k'baszottul hosszú munka, túl kell rajta esni, azért születtem, hogy majd a végén megdögöljek. Napi szinten vedelem a kávékat, szívom a cigarettákat, van nálam mindig szeszes ital, a munkaidőm elején pár korty vodkával kezdek. Tényleg semmi sem tud már talpon tartani.

23/F

2017. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanez vagyok. 22 évesen egy szar suliban vagyok rendszergazda, reggel 2 kávé, egész nap 15 percenként cigi. A gyerekek is sokszor arról beszélnek, hogy ennyi cigit hogy bír valaki elszívni egy nap, de hát már nem bírom máshogy. Mondjuk a titokban italozással leálltam vagy fél éve, mert nem akarok tompa lenni, de nagyon mély ponton vagyok az biztos.
2017. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyári melóm van, valahogy az se élet, 12 órás műszakok, egyik héten nappal, másik héten éjjel. Csak a munka meg az alvás van. Kib'szottul sokat cigizek meg kávézok én is. Én minden hónap végén legurítok egy üveg jobb fajta bort, mert valahogy már nem bírom ezt az egészet. 23 éves vagyok, de majdnem 40-nek nézek ki (nem vicc, még őszülök is).
2017. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!