Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata miért mond ilyet?

Egy pszichopata miért mond ilyet?

Figyelt kérdés

Szakitottam a pszichopata barátommal,látszólag megértette a dolgot, de azt hajtja hogy majd 3 vagy 4 év múlva megkeres.

Nekem ez nagyon fura.

Miért mond ilyet egy pszicho? Azt akarja hogy addig féljek tőle? Vagy addig nem fog rólam leszállni?

Szerintetek..?


2017. jún. 27. 19:26
 1/10 anonim válasza:
Én azért tennék egy feljelentést, igaz a magyar igazságszolgáltatás egy forintot sem ér. Mi az, hogy felkeres? Simán vehető fenyegetésnek. Telefonszámot változtatnék a helyedben, meg a közösségi portálokon is óvatos lennék. A hideg futkos rajtam, mert az ilyen elmeháborodottak mindenre képesek. Nem megfélemlíteni akarlak, de legyél óvatos. Sajnos volt már szerelemféltésből tragédia. Az ördög nem alszik sajnos.
2017. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De miert csak 3-4 ev mulva?
2017. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát igazából én sem értem

Együtt voltunk még télen,aztán szakitottam vele mert meguntam a dolgokat.

Utána fenyegetett,zaklatott,hivogatott,munkatársakon keresztül keresett,majd amikor azt hittem hogy hála istennek lenyugodott végre akkor derült ki hogy végig valami kamu facebookból követte az életemet,amit a mai napig nem tudok hogy milyen néven van vagy stb mert nem árulta el.

Úgy voltam vele,hogy beszélek vele (kb 2 hete beszélünk újra)

Nah azóta ő totális azt hiszi hogy mi együtt vagyunk,pedig egy szoval se mondtam neki ilyet..

Félreértések elkerülése végett eddig nem tudtam hogy pszicho,egy ismerősöm mutatott rá a dologra és azután kezdtem el keresgélni a neten, és tényleg rá illenek a dolgok.

Tehát a lényeg hogy most újból "szakitottam" vele, most látszólav megértette de nem tudom..pont ez a kijelentés bizonytalanít el..erre próbálok rájönni hogy ezt miért mondta.

2017. jún. 27. 19:50
 4/10 anonim válasza:
63%

A kapcsolatotok milyen volt?Bántott már?Ha igen,akkor én vagy feljelenteném vagy valahogy elintézném hogy elmenjen a kedve tőlem...akár segítséggel is.

Nem általánosítani akarok,de tesóm exe is ilyen volt.Nem akarta felfogni hogy vége.Annyira bekattant,hogy embert ölt.

2017. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Milyen segítségre gondolsz?

Fizikailag nem bántott,mert le van gyengülve az állando drogfogyasztástól,tehát simán legyőzném még én is pedig nem vagyok valami erős.

De lelkileg annál többer bántott a hazugságaival,sértegetéseivel,fenyegetéseivel..

2017. jún. 28. 06:15
 6/10 anonim válasza:
Én még mindig a rendőrség mellett döntenék, hiába nem ütött meg. Az érzelmi fenyegetés is fenyegetés. Első voltam.
2017. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amelyik kutya ugat az nem harap.

Ettől függetlenül nem árt az óvatosság.

Szerintem csak megfélemlíteni akart.

Ha tényleg pszichopata akkor rövid időn belül talál más áldozatot. Te eszébe se fogsz jutni. Ha mindenképp ártani akar azt nem 3-4 év múlva tenné meg, pláne nem jelentené be előre. :)

Mellesleg ebből nekem nem tűnik pszichopatának. Inkább szociopata lesz. A pszichopaták ravaszabbak, okosabbak.

2017. jún. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És a szociopaták találnak mást?

Nem igazán azon van hogy keressen mást az a baj..már több mint fél éve megy vele ez a huza-vona

És rengeteget gondolkodtam hogy miért nem keres végre mást..

Hát ő nem okos,csak azt hiszi magáról és ezt hangoztatja is hogy ő márpedig okos

Akkor szokta ezt,ha valaki azt mondja rá hogy hülye..ezrn olyan szinten felkapja a vizet, hogy mondja hogy a másik menjen el pszichologushoz mert biztos azzal van a baj mert ő okos és nem hülye.

Tegnap majdnem agyon verte a testvérét mert letiltottam és rám fogta hogy ez miattam van,mert ő felidegesitette magát ezen...és ezt másokon keresztül üzengette nekem,és tele beszélte egy barátnőm fejét hogy a lány győzzön meg engem hogy béküljek ki vele..

Üzentem neki hogy ha én felidegesitem amikor szemtől szembe vagyunk nekem is eltöri a fél fejemet..? Tegnap azthitte meghalt a csávo de kiderült hogy "csak" beájult..

2017. jún. 29. 11:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Rengetegszer megpróbáltam elhagyni de egyszerűen nem engedi es ő sem hagy el. Pedig őszintén az lenne a legjobb ha ő hagyna el..csomoszor azt mondja hogy olyan mintha az anyja lennék,tehát anya példát lát bennem pedig jóval fiatalabb vagyok nála..őt elhagyta az anyja..és fura de sokszor őszintén beszél pl nem akarja hogy én is elhagyjam mert az anyja is ezt tette..hogy érjem el hogy ne lásson bennem anyát? Azt mondta én különleges vagyok nem olyan mint a többi ezért nem hagy el..
2017. jún. 29. 12:04
 10/10 anonim válasza:
Állj a sarkadra, mert egy érzelmi zsarolóval állsz szemben. Akár segítséget is kérhetsz mert ki tudja mire képes. Az tény, hogy magához akar láncolni szerintem. Ez nem normális dolog, valahogy szabadulj meg tőle! A pszichopatát elgyengíti az, hogyha látja a határozottságodat és erősségedet.
2017. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!