Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tul fogok tudni lepni ezen...

Tul fogok tudni lepni ezen valaha?

Figyelt kérdés

7 eve szerelmes vagyok valakibe, akirol azt hittem, hogy viszontszeret. Lassan 2 eve baratnoje van, az en eletem pedig azota teljesen ures. Nem tudom elfelejteni ot, hiaba ismerkedem, nem tudok belenyugodni, hogy nem voltam eleg jo neki. Mai napig egy hatalmas seb szamomra ez, foleg, amikor latom facebookon, hogy mennyire tokeletes az eletuk, en meg egy nyomorul vagyok (nem koslatok utanuk, csak be vannak jelolve ismerosnel, miegymas...).

Be fog gyogyulni valaha ez a seb? Mit tegyek, hogy konnyebb legyen?

24L


2017. júl. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl fogsz, persze. Próbálj meg ismerkedni, nem párkapcsolati szempontból, csak úgy. Sokat segít.
2017. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehezen, ha naponta nézegeted őket a facén..

tiltsd le, aztán nem látod majd őket..

idő kell ehhez, kinek kevesebb, kinek több..

2017. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincsenek meg ismerosnek, csak van par ismerosom, akiket ok is ismernek es bejelolik oket a kepen.

Meg oszinte leszek, a szivem melyen nagyon remenykedem mindig, hogy hatha mar nincsenek egyutt...

2017. júl. 2. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig nem fog elmúlni amíg reménykedsz benne. Én tudom milyen lánnyal jártam így. Én se tudtam letörölni de már nem nézem a képeit. Igaz én csak fél éve 7 év az durva.
2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!