Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem teljesen bekattantam...

Szerintem teljesen bekattantam, lehetséges?

Figyelt kérdés

Április végén történt az az eset, hogy a párom csontszáraz spermás kézzel izgatott, és akkor a fejembe vettem, hogy "Istenem, csak nehogy terhes legyek." Azóta is ezen kattogok, pedig már 3 negatív tesztet csináltam. (Mestruációm nem jött meg, mert rendszertelen, és utoljára februárban volt.)

Azóta ezen a dolgon kattogok, félek, elképzelem, hogy mi lenne ha, sírok, és már ezzel is álmodtam.


2017. júl. 3. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy nőgyógyászhoz, ő majd megnyugtat hogy nem vársz babát, és talán a rendszertelen mensiddel is tud kezdeni valamit.

Máskor meg ne csináljatok ilyet a pároddal, ha ennyire paráztok a teherbeeséstől. Szexnél védekezzetek, amúgy meg mosson kezet. :)

2017. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 negatív tesztet csináltam eddig. De még mindig nem bírok lenyugodni. Szerintem nem vagyok normális.
2017. júl. 3. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:

1.-es vagyok.

Ez nem azt jelenti hogy nem vagy normális, csak nagyon félsz az esetleges babától, pontosabban annak a következményeitől, hogy mi lesz ha teherbe esel. Túlságosan belelovalltad magad. Sajnos sok emberrel megtörténik ez, ezért kéne minden körülmények között odafigyelni hogy mi hova kerül...

Ha a tesztek nem nyugtatnak meg, akkor mondom én: 99% hogy nem vagy terhes. De mint írtam, jobb lenne ha felkeresnél egy dokit, aki megvizsgál, neki majd táncsak elhiszed, hogy semmi baj, máskor meg jobban figyeljetek oda. :)

2017. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Egyik pillanatban én is arra gondolok, hogy, mégis, hogyan lehetnék terhes (kifelejtettem a kérdésből, hogy kezet mosott előtte), semmi tünetem nincs, negatív tesztek, anyukám is ezt mondta. Majd valahogy bekattanok, és elkezdek parázni, hogy mi lesz. Ha gyerekeket látok, rosszul leszek, akár képen látom, akár élőben. Borzasztó.
2017. júl. 3. 09:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy normálisan viszonyulsz hozzám, akkor is, ha lehet, hogy hülyeségnek tartod ezt az egészet. Hálás vagyok neked ezért.
2017. júl. 3. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen. :)

Na igen, ha kezet mosott előtte, akkor meg pláne nincs okod aggódni. Egyébként csak egyenlőre nem akarsz babát, vagy egyáltalán nem tervezed később sem?

2017. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most nem, mert fiatal vagyok még, illetve később, majd maximum akkor, ha sikerült 'karriert' építenem.:)
2017. júl. 3. 10:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kattantál be, mert az nem így néz ki, nyugi! Csak szorongsz, a nem tervezett terhesség miatt. Mással is előfordul. Menj el egy nőgyógyászhoz, és ő majd megmondja, hogy nem vagy terhes.
2017. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most megint, viszonylag nyugodtabb vagyok, az előző válaszoló is negnyugtatott egy kicsit. Azért jött ez elő, mert éjjel ezzel álmodtam...
2017. júl. 3. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Áh én ugyanígy voltam. Mondjuk én hülyébb voltam, a barátom egyszer betette gumi nélkül, de gyorsan ki is vette. Hetente csináltam a hülye teszteket, ha kicsit hányingerem volt reggel már pánikoltam, olyan stresszben éltem 3-4 hónapig hogy az eszméletlen. Aztán egy hasi UH nyugtatott meg, amit igazából nem nőgyógyász csinált csak mennem kellett hasi panaszok miatt kivizsgálásra és hasi UH mellett kismedencét is néztek. Akkor mondta, hogy ott a méhem, petefészkem stb én meg lenyugodtam hogy nincs benne semmi.

Soha többet nem fogok ilyen hülyeséget csinálni, azóta extrán odafigyelünk...


Neked azt tanácsolnám, hogy tényleg ne aggódj. Egyrészt kiszámíthatatlan a peteérésed, ha ilyen összevissza a menstruációd. 3 negatív teszt az szinte tuti biztosan kizárja a lehetőségét, hogy terhes legyél.

A spermium elvileg levegőn elpusztul, ha már megszáradt a kezén a sperma akkor abban nem hiszem hogy volt életképes, termékeny spermium.


Menj el nőgyógyászhoz, egyrészt tényleg megnyugodsz, másrészt jó lenne tudni mi áll a rendszertelen menstruáció hátterében. Lehet PCOS?

2017. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!