Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sulis piszkálás miatt kialakul...

Sulis piszkálás miatt kialakulhat mentális betegség?

Figyelt kérdés

Nem egy két beszólásra gondolok hanem évekig, évtizedeken keresztül tartó csúfolódás, lelki bántások külső, belső tulajdonság alapján.

Vagy azért a szülői nevelés, családi történések játszanak benne nagyobb szerepet, például ha valakinek teljesen kifogástalan volt a családi élete azt nem érinti meg ez annyira, de ha a családban minden rendben van akkor gondolom nem is lehet ilyennek az áldozata mert kiáll magáért, és mer tenni ellene szól a szüleinek.

Én azért egy szociális fóbiát el tudok képzelni erre, de azt mondják az is a családból indul ki.


2017. júl. 5. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán kialakulhatnak a következők: Szociális fóbia, depresszió, generalizált szorongás, és hasonlók.
2017. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sok gyerek a sulis szekálások miatt depressziós. (Én is az voltam általánosban, ameddig át nem írattak más osztályba)
2017. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó de akkor miért van az hogy az egyik gyereknek nem probléma még rá is játszik, a másik meg depressziós lesz.
2017. júl. 5. 21:36
 4/10 jeverezi ***** válasza:
mi az hogy rá is játszik kedves kérdező?
2017. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát ismerek olyat aki szereti ha piszkálják, csak röhög rajta nem veszi magára.
2017. júl. 5. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy szereti? Lehet kívülről úgy tűnik, hogy jaj de nem érdekli meg röhög rajta, de otthon lehet amint hazaér bebújik az ágyba és sír.
2017. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony vajon miért van sok Amerikai iskolába öldöklés? Akit megölnek meg is érdemlik..durvább halált érdemelnének a kis sz'ros "menő" gyerekek például vicces lenne egy sövény vágó ollóval felvágni őket de úgy hogy alulról és úgy hangzana hogy "jaaj nee" aztán egyre magasabban dalolna "jajj nee könyörgöm"" xdd
2017. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Személyiség, genetika és sok más tényező befolyásolja, hogy kinek lesz mentális betegsége, nem csak a szociális tényezők, de ennek is fontos szerepe van a mentális betegségek kialakulásában. Az iskola amolyan második otthon, és ha ott szarul érzed magad, akkor simán zárkozhatsz el az emberektől az elkövetkezendőben, illetve kialakulhat egy szép kis depresszió.
2017. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én így lettem beteg elsőnek szorongásosra szedtem gyógyszert utána egy-két évre miután a sulinak vége lett elkezdtem hangokat hallani a fejembe bekerültem a kórházba és megkaptam a elsőnek egyéb skizofrénia diagnózist majd utána a paranoid skizofrénia diagnózist. Itt meg is köszönöm annak rengeteg nőnek aki selejtnek,nyomoréknak csúfolt, csak azért mert nem olyan voltam mint a többi köszönöm a éveken tartó zaklatás megalázást amik olyan mértékben károsították az önbizalmamat hogy nővel szóba se merek állni,köszönöm azt a sok beetetés hogy beteg vagyok forduljak orvoshoz a végén nektek lett igazatok tényleg beteg lettem elvesztettem minden emberi méltóságomat a sok zaklatás,szívatás, és cikizés miatt csak azért mert nektek ez egy " jó hecc volt" .Menjetek a jó k.. .. életbe.Szóval igen kedves kérdező kialakulhat nekem így ment tönkre az életem mert másoknak ez jó poén hogy engem szívatnak.Mert vannak olyan emberek akik élvezik az ilyen helyzeteket ebből profitálnak elhitetik veled hogy nyomorék vagy selejt vagy csak azért mert nekik ez egy "jó hecc" addig beszélik még el nem hiszed aztán meg esetleg változtatsz valamin kitalálnak mást mert rád tették a balek jelzőt és veled bármit meg lehet csinálni.Mert unatkoznak mert ez jó poén mások életét teljesen tönkre tenni csak azért mert nem vagy olyan mint ők.
2017. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 te beteg vagy.
2017. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!