Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami lelki betegség...

Lehet valami lelki betegség az oka?

Figyelt kérdés

A utóbbi hetekben, sőt, utólag kb. 1 évre viszagondolva észrevettem, hogy nagyon szeretem az embereket manipulálni, félrevezetni, idegesíteni(főleg) bármilyen erősebb bűntudat nélkül, szinte mániákusan.Nem nagyon (szinte semennyire sem) bánok meg dolgokat.Nem tanulok a hibáimból.Rendkívül féltékeny tudok lenni másokra.Elsőre mindenkivel kedves vagyok, de több olyan ember is van az életemben,akit valamiért később nem szeretek. Öntörvényűség maximálisan bennem van.Ha van egy véleményem, akkor azt senki nem tudja megváltoztatni, ammennyiben nem tudnak szolgálni egyértelműen megcáfolhatatlan érvekkel. Könnyen fel tudnak idegesíteni bizonyos helyzetekben. Többre tartom magam másoknál, jobb képességűnek,intelligensebbnek érzem magam másoknál.

Nem én vagyok az osztály kedvence(szerencsére a legutáltabb se).

Az osztályban az órákon, főleg az osztályfőnökin nyilvánvaló, hogy én csak ,,egy gyerek vagyok" a többiek között.

Családon belül a pletykálás a legtávolabb áll tőlem, iskolában is, viszont iskolában, mikor olyan kiváltságos helyzetben vagyok, hogy a fülembe jutt egy féltve örzött titok, azt ugyan nem mondom el, elgondolkozok rajta, mi lenne, ha mégis megtenném.

Nagyon anyás típus vagyok. Ha elmegyünk pl. 3-4 órára anyukám keresztapukáékhoz (aki lakatos és háznál van a műhely), akkor én a nagy részt ott töltöm, ahol anya van és a keresztanyukája.

Eléggé dadogós és hadarós típus vagyok többé-kevésbé (de inkább többé).

Nem tudom, hogy az utóbbin kívül a többi ember ezekből a tulajdonságokból miket ismernek/észrevettek.


Válaszokat előre is köszönöm!


(14/f)



2017. júl. 5. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, nem igazán látok ebben semmi lelki betegséget. Nehéz természeted van, nem leszel egy könnyű felnöt sem. De majd idővel amikor majd téged fognak manipulálni, rájössz...
2017. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!