Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem kell ez miatt aggódnom?

Ugye nem kell ez miatt aggódnom?

Figyelt kérdés
A munkahelyen történt ma hogy vittem le a zsák szemetet , de nem fértem oda a kukákhoz mert a kukák mellett állt egy nagyobb autó amiből pakoltak ki be... egy picit beljebb hajtottam az ajtót hogy oda férjek mert amikor jeleztem hogy egy kis helyet kérnék azt nem vették észre , majd utána valaki mondta hogy miért csukom rá másra az ajtót. de akkor hogy dobjam ki a szemetet.. és azóta görcsölök hogy csak nem csapódott rá valakire a hátsó ajtó és esetleg baja lett. Nem akarok börtönbe kerülni. Én képtelen lennék direkt rácsapni valakire az ajtót
2017. júl. 14. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly? Ha valakinek baja lett volna, azt tudnád. Ilyesmi miatt meg nem kerülsz börtönbe, max leanyáznak.

Túlaggódod a dolgot.

2017. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor rácsaptad az ajtót, akkor betört koponyával holtan rogyott össze az illető? Ha nem, akkor nem kell ezzel foglalkozni.
2017. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat, hogy végül mentőt kellett hívni olyan sérülthöz, akire rácsapták a kocsi ajtaját...
2017. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!