Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kelek fel mindig?

Miért kelek fel mindig?

Figyelt kérdés

Volt korábban kb. 2 stresszes hetem, magamba is zuhantam ezért most pszichológushoz is járok. Korábban nem tudtam elaludni vagy csak nehezen és éjjel is felriadtam.


Mostanában könnyen elalszom és ritkán riadok fel, de egyszerűen szörnyen korán megébredek és képtelen vagyok visszaaludni hiába érzem, hogy fáradt vagyok. A dokim adott valami lapot hogy vezessem az alvásom de sokszor nem gondolok semmire ébredéskor. Próbáltam már a valeriana night kapszulát, relaxáló zenét, illetve nyugtató teát de nem használ. 4-5 óra körül ugyanúgy felkelek. Régebben jó alvó voltam, nem tudom mit tegyek és mitől lehet ez.



2017. júl. 18. 04:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Korán lefekszel este? Nem lehet, hogy ennyi az alvásigényed? Én is fent vagyok már 5 körül, de nekem elég 5-6 óra alvás.
2017. júl. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régebben volt, hogy 8-9 körül is lefeküdtem akár, mostanában 10-fél 11 körül fekszem le. Csak annyira fura, mert régebben elaludtam olyan 8 óráig is, mikor jól voltam. Most pedig van, hogy nem érzem kipihentnek magam, mint pl ma is. Hiába próbálnék visszaaludni nem megy. Lehet átálltam egy másik ritmusra és nem kellene aggódnom. :) Igazad lehet.
2017. júl. 18. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől.
2017. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!