Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavarom van, hogyan...

Alvászavarom van, hogyan tudom kezelni?

Figyelt kérdés
Borzalmas alvászavarom van. Amikor suli van alapból nincs nagy baj csak kevesebbet alszom az egészséges mennyiségnél.(16 vagyok napi 7-8 óra kellene ebben a korban és nekem ebből 4-5 sikerül) Néha délután pótlok olyankor de azt könnyen tudom kezelni és visszaálni az eredeti kerékvágásra. Most viszont ,hogy nyár van Júniusban azt vettem észre ,hogy fokozatosan egyre tovább vagyok fent és annál tovább alszok. Ma (mostanában reggel 7ig maradok fent és 2 ig alszok) azt mondtam ,hogy teszek ellene és fentmaradok estig akkor talán elmúlik. 3 órán át bírtam és belezuhantam az ágyban(pedig próbáltam elkerülni..) és most keltem fel háromnegyed 5kor. Valaki segítsen légyszí! Nem tudok edzeni, dolgozni se merek még menni, az alvászavar miatt estére kezdek éberedni és akkor vagyok aktív amikor mindenki alszik már. Nap közben csak alszok este pedig unatkozok mert nem szeretném a többieket felkelteni. Mit tudok csinálni ez ellen?

#alvás #zavar #álmatlanság #hullavagyokegésznap
2017. júl. 21. 16:49
 1/6 anonim válasza:
54%
Este mikor aludni akarsz vegyel be xanaxot
2017. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja xanax/frontin/helex segithet. Ha aludni akarsz akkor az adagjuk atlagosan 1-1,5 mg. Ha van altatod akkor dormicum 10 mg vagy zolpidem 10mg ezek 5-10 prrc alatt beutnek. A frontin es tarsaival az a baj h masnap meg erzed a hatasat. Enyhe szedules. Ezt hivjak alprazolam hangover-nek.
2017. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 éves! Húzzatok már el a Xanaxxal együtt!!! Dormicum?-gratulálok.
2017. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy hány éves? Műtét előtt 12 éveseknek is adják a frontint, hogy ne izguljanak. Egy adagtól senki nem lesz függő. Nem azt írtam, hogy minden nap szedje.
2017. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az embert nem műtik minden nap, az alvászavar meg egy állapot ami kritériuma hogy hosszabb ideig tartson=nem pillanatnyi megoldást keres a kérdező, másnap vehetné be ugyanúgy. Szerinted hova vezet?-és igen számít hány éves!
2017. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ez a nyugati orvoslás. Egyből gyógyszer a tüneti kezelésre, ha hozzászokik jó esetben gyógyszerváltás,rosszabb esetben dózisemelés. Az hogy mi lehet az oka,az tényleg nem érdekel senkit? Reggel 7-kor fekszik le,és délután 2-ig alszik, az meg normális?
2017. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!