Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusnak ilyennek...

A pszichológusnak ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés

be akarja nekem magyarázni a dolgokat, például hogy az a dolog nem is úgy lehetett holott nem ő élte át hanem én.

kérdezi: "úgy volt?" és rávágja "úgy volt!".

vagy elkezdi: "bocsánat hogy így fogalmazok de elrontották" mármint engem.

ez mi?

ilyen egy szakember?


2017. júl. 22. 11:11
 1/10 A kérdező kommentje:
az érzéseket is be akarja magyarázni nekem.
2017. júl. 22. 11:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Én alapból rühellem az összes pszichomókust, de tudom, hogy az a módszerük, hogy megpróbálnak rávezetni a dolgokra. Nem kell megsértődni 1-1- erősebb beszólásán, mert csak azt akarja, hogy ráébredj a dolgok összefüggésére. De ha ellenszenves, akkor keress egy másikat.
2017. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nekem rosszul esett, remélem bocsánatot kér ha megemlítem.
2017. júl. 22. 11:23
 4/10 A kérdező kommentje:
csak kérdezem hogy a ti pszichologusotok is hasonlóan "beszól" néha?
2017. júl. 22. 11:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Ooooo az enyém szó szerint kiabált velem.. én étkezési zavar miatt járok. Úgy leordított, hogy azt sem tudtam, hol vagyok.
2017. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Néhányszor szokott mondani hasonlót ha nagyon hulyeseget gondolok vagy ellentmondok magamnak, de amugy oszintenek kell lenni vele mindig, elmondani hogy rosszul esett mert nekem is volt mar ilyen aztan megbeszeltuk. Ha nem beszeltek meg mindent ott ragad az a kis megbantas is a lelkedben es ez tovabb gyulik. Es ha te meg akarsz gyogyulni akkor muszaj mindent oszinten elmondani mert csak akkor gyogyulsz meg ha bizol benne
2017. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy mélylélektani módszerekre (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni) kiképzett terapeutánál ilyen nem történhet.

Miért nem olyan pszichológushoz mentetek, aki kiképzett terapeuta?

Aki erre nem figyel, az ne csodálkozzon!

2017. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, te voltál ott, te érezted, vagy ha nagyon ragaszkodik kérdezd meg "igen, és ezt honnan tudja, ön érezte? feljtse ki kérem miért önnek van igaza" ha jó pszichomókus és igaza is van meg tudja magyarázni normális válasszal nem azzal hogy "én vagyok a szakértő én jobban tudom"
2017. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, tudok ajánlani normális szakembert.
2017. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olyan terapeutához járok, mint amilyet a 7. válaszoló ajánlott és azt kell mondjam, igaza van
2017. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!