Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elmondom ezt a pszichológus...

Ha elmondom ezt a pszichológusnak, ugye nem kerülhetek pszichiátriára? 17l

Figyelt kérdés

Kezdetben a karomon vágtam magam, hogy meg mutassam apának, hogy nem csak a nevelőanyámnak megy, hanem nekem is, mert én sem érzem jól magam.

Majd erről letettem és a combomon csináltam, hogy ne vegyék észre, persze az öcsém kopogás nélkül bejött hozzám, és látta ahogy kenem be a sebeket.

Most már a bokámon csinálom, és néha eléggé rám jön a halálvágy, elég sok minden történt már velem. Ha ezt elmondom a pszichológusnak, meg hogy már búcsúlevelet is írtam, nem kerülök ugye pszichiátriára? 17 vagyok


2017. ápr. 9. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem számítasz orvosilag beszámíthatatlannak, a szülők beleegyezése nélkül nem kerülhetsz pszichiátriára. Feltétlenül mondd el a pszichológusnak. Nem kerülsz pszichiátriára.
2017. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy haverom búcsú levél miatt majdnem bekerült.
2017. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
13%
Nagy esélyed van, hogy oda kerülsz, de oda is vagy való! Mindenkivel történtek rossz dolgok, de ez sehova nem vezet, igazából tudjuk,hogy csak nem figyel rád senki és figyelmet szeretnél! Szomorú, hogy ilyen példát látsz, és, hogy követed! Legyél különb, tanulj és mutasd meg ,hogy máshogy is lehet!
2017. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Psycho ***** válasza:
Pszichológusként mondom, mondd el neki bátran - kifejezetten ajánlom. Átbeszélitek a dolgokat. Pszichiátriára olyan értelemben nem fogsz bekerülni, hogy bezárnak vagy hasonlók, ettől semmiképp nem kell féljél.
2017. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Engem a vagdosásért nem kültek be, de amikor elmondtam, hogy halál vágyam van, akkor azt mondta h elkéne mennem, de nem zárnak be csak gyógyszert adnak. 16l
2017. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy elmond! bezárnak!
2017. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NEM fognak bezárni.
2017. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Elmondtam és ma zártak be!
2017. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Húgom vagdosta magát, és egyszer elszólta magát hogy be akarta gyógyszerezni magát, és nem zárták be, de beküldték alapos kivizsgálásra, kapott egy kedélyállapotnövelőt, és nekünk családtagoknak kellett figyeljünk rá hogy rendszeresen szedi-e és apámnak kellett naponta kiadagolnia amire az orvos erősen megkérte hogy a szülők adják oda a napi adagot, és ne a lányra legyen bízva a teljes készlet, mert ha alvás után ébred fel és úgy könnyen gondolhat egyet és beveszi. Nem fektették be, de fenyegették azzal hogy még egyszer ha csak hasonlóra gondol akkor bezárják! De megköszönték hogy őszinte volt, mert aki együttműködő azzal sokkal jobban bánnak, azzal a feltétellel ha beszámítható állapotban van.
2017. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, engem 17 évesen akaratom ellenére vittek be zárt osztályra, és ott voltam több, mint egy hónapot.:)
2017. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!