Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni a pánik...

Haggaimester kérdése:

Ki lehet gyógyulni a pánik betegségből?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve egy téli borús esti napon lettem először rosszul be pánikoltam,pulzusom felszaladt és a többi jellemző tünet,fulladás érzet stb,mintha az időjárás hozta volna magával a dolgot.Ekkor nyugtató teát ittam és elmúlt. Aztán nyáron a nagy melegben lettem egyszer rosszul ekkor is mintha az időjárás hozta volna ki belőlem a rosszullétet.

Azóta ritkán,de szintén csak erős fronthatásnál jelentkezik a dolog nálam.Ha szép és frontmentes idő van kitűnően érzem magamat.Mitől alakult ez ki nálam 42 éves koromra?Lehetnek lelki előzmény okai a dolognak amik előidézhetik mindezt nálam? El fog múlni? Tehetek ellene valamit?



2016. júl. 4. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Én tápanyag- és vitaminhiányt valószínűbbnek tartok. Télen pl. D-vitamin. Szedsz valamilyen állandó gyógyszert?
2016. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szedtem soha semmilyen gyógyszert és nyugtatót sem.

Ha nagyon magam alatt voltam akkor a sima Herbáriás nyugtató tea helyrehozott mindig egy pár nap alatt.

2016. júl. 4. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!