Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nálatok használnak a pszihés...

Nálatok használnak a pszihés gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Engem 3 hónapja állítottak át másikra,mert egyszer olyat csináltam,hogy gyógyszerre ittam.Új gyógyszerek óta óta félénkebbnek,határozatlanabbnak,elkerülőbbnek zárkózottabbnak ,nyomottabbnak érzem magam.Érzelmi reakcióimat elfojtom jobban.Előtte az volt a baja a dokinak,hogy impulzív vagyok,meg hamar fölkapom a vizet csak nem veszem észre.A kórházban is úgy éreztem,hogy minden düh kitörést gyógyszerrel kezelnek,meg kórosnak tartanak..Szerintetek le lehet szokni ezekről,mert kezdem úgy érezni,hogy üzlet.Amiért eleinte elkezdtem járni azon nem lehet változtatni úgy sem.Ezt mondták.
2017. júl. 26. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit félreérthettél, mindenen lehet változtatni, de rengeteg munkába kerül.
2017. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mi garantálja, hogy az új gyógyszerre nem iszol ?
2017. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba pár napra, és nézd meg, hogy hogy érzed magad. Sajnos vannak placebo gyógyszerek, amiknek nincs hatása, de a beteg megnyugszik, hogy gyógyszert vett be és biztos jobb lesz tőle. Aztán annyira bebeszéli magának, hogy tényleg jobban lesz. Sajnos Magyarországon így működik a pszichiátria, nincs rendes terápia csak gyógyszerek.
2017. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!