Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van gyomoridegem?

Miert van gyomoridegem?

Figyelt kérdés
Tegnap tudtam meg, hogy felvettek az egyetemre, es ma olyan gyomoridegem van... Hanyinger, etvagytalansag... De miert? Honapok ota nem volt ilyen, most pedig ennyitol, amikor ugy vartam, hogy felvegyenek. Ez annyira ertelmetlen... Vettem egy kis joghurtot, mert az konnyebb, le birom nyelni. Raadasul ma ramjott, hogy be akarok rugni (nalam ez majdnem olyan ritka, mint a feher hollo)... Probalom terelni a gondolataimat "kesz-atveres"-tipusu musorokkal, meg Metallicat hallgatok, de semmi nem segit (pedig ezek szoktak).

2017. júl. 27. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Most jött ki rajtad a stressz. Igyál egy kis citromfű teát és menj el sétálni, a friss levegő jót tesz, vagy találkozz valakivel és beszélgessetek, persze bedobhatsz egy felest is, az is nyugtat, de ne többet. :-)
2017. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D Egyébként másnapra már semmi bajom nem volt. :) És azóta sem volt semmi baj. :)
2017. aug. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!