Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit tudnák kezdeni? 14/f

Ezzel mit tudnák kezdeni? 14/f

Figyelt kérdés

Voltam egy csomó vizsgálaton ultrahang, vérvétel stb...

Mert már 4 hónapja laza a székletem és már 1 éve a szüleim el váltak és sokat vagyok ideges. És azt mondta az orvos hogy IBSem van. Ez ellen mit tehetek hogy elmúljon? Mert nagyon kellemetlen.



2017. júl. 28. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az IBS általában stressz hatására alakul ki, és annak a mértékétől is függ az aktivitása. Tehát stresszes időszakban lehet, hogy hígfosásod lesz. Olvasgass róla neten, ne edd túl magad, figyelj a táplálkozásra, és próbálj meg stresszmentesen élni. Ez a legfontosabb, és a legnehezebb, a stressz csökkentése. Esetleg kipróbálhatod a meditálást, vagy pszichológushoz is elmehetsz néha, ha úgy érzed az megnyugtatna.
2017. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csökkentsd a stresszt valahogy. Sport meg ilyenek sokat segítenének, bármi amivel el tudod foglalni magad.

Ha ezek sem hatnának szerintem mindenképp keress fel pszichológust, sokat tudnak könnyíteni az emberek bajain :)

2017. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!