Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az már szegénység,...

Szerintetek az már szegénység, hogyha nincsen pénzünk pszichológusra?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta vannak gondjaim, az utóbbi időben már az iskola se nagyon ment, és az egész életem az egyéb kényszeres dolgaim töltik ki. Anyukám csak egy ún. Coach-ot tudott kifizetni, mert az csak 4-5 E forint volt, a gyerekpszichológus 10-15 E. Váltig állítom, hogyha lett volna pénzünk rá, sokkal jobban lennék már. Minden problémát a szegénység okoz szinte, és az összes gond megelőzhető pénzzel sztem. Amugy ez azért van, mert anyukám nem dolgozik. Nagyapám pénzel minket, de csak 200 E forintot ad, 4-en vagyunk testvérek. Ő egyébként elég gazdag, csak zsugoriak. Anyukám pedig szégyell tőlük kérni még pénzt. Idén 6-ból buktam, és magántanuló is voltam.

16/L



2017. aug. 1. 23:59
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És apukám 10 eves koromban elhunyt, dkizofrén volt.
2017. aug. 2. 00:00
 2/31 A kérdező kommentje:
*skizofrén
2017. aug. 2. 00:00
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
A szegénységet úgy lehet a legjobban felvázolni, hogy megnézed, mikről kell lemondanotok. Először a kényelmes dolgokról, aztán a szép dolgokról, végül pedig már az alapdolgokról is. Ezt csak te érezheted, melyik fázisban jártok.
2017. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Mióta fizetős a dili doki ? menjetek államihoz az sztk-ba, azt hiszed a lehúzós többet fog tudni nyújtani, ugyan má' . Különben meg 16 vagy, miért nem vállalsz, vállaltál eddig diák melót pl..
2017. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Teljese mindegy a pszichologust ugyanis a TB fizeti ha a haziorvos beutal.
2017. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Azért nem válltam, mert iskolába se tudtam már járni. Az volt a kényszerem, hogy meghallják ahogy maszturbálok, ezért egész nap szarakodtam vele de nem ment. Nagynehezen elmentem edzeni, nagyon nehezen, egésznap csak ezzel szarakodtam volna, örökké szét is égett/ég a puncim miatta, anyukám is ezt mondta, de akármilyen furcsa a rossz állapotom miatt nem vagyok rá képes, azontul hogy senkisem dolgozik diákmelót a szabadidejében, még ha akartam se ment volna. Óriási frusztráció volt már a végén, h napi 8 órát iskolában kellett lennem, úgy éreztem mahd belé szakadok. Lehet hogy önsajnálatnak tűnik, de én pontosan tudom hogy nem az, az "egészséges" embereknek nehéz ezt megérteni, anyukám sem tudja. Ilyenkor nagyon fáj hogy nekem ennyivel rosszabb, dehát ez van. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.
2017. aug. 2. 00:19
 7/31 A kérdező kommentje:
Allamiban orokke valtogatjak egymast, es fel eves szunetek vannak neha mert nincsen senki, probaltuk mar, nemjo.
2017. aug. 2. 00:21
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

Nyáááá Kérdező, lehet más módon kéne masztiznod (ez már Sexualitás kategória), nincs két egyforma ember, lehet hogy az általános módszer neked nem bejövős.

Mindamellett a pszichológus - tapasztalatból mondom - nem sokat segít. Megkapod, hogy hülye vagy, és mindezt egy rakás pénzért (ha maszekhoz mégy). Megéri? Döntsd el te.

2017. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

CSAK(?!?!) 200 ezret ad??

ilyen zsugori nagyszülőket....de anyád miért is nem dolgozik?

kicsit el vagy te tájolódva szerintem

2017. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

"az összes gond megelőzhető pénzzel sztem"


Na pont az eként gondolkodó tinicsajokból lesznek később a szőke cicababa golddiggerek, akik egész nap csak pózolnak az iphonnal meg a félbarna pasijukkal a fekete a8-asban...


Amúgy meg kamukérdés.

2017. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!