Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiások! Milyen a benntfek...

Anorexiások! Milyen a benntfekvés a pszichon? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
5%
Zajártalmas. Túlságosan zörögnek a csontok, mint a hegyilegelőn a birkanyáj nyakában az a sok kolomp.
2017. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam bentfekvős két hónapig. Hogy őszinte legyek, a magyarok annyira nincsenek képben az evészavar gyógyítást illetően, hogy nem sokat kamatoztam ebből az időszakból. Súlyosan alultáplált voltam, és hittem benne, hogy segít az elindulásban a gyógyulás felé, de az összes orvosom átvertem, senki nem vette komolyan a fizikai tüneteimet, és SOHA NEM KAPTAM elegendő információ arról, hogy mivel számoljak, mennyit és mit egyek és pontosan mire van szükségem ahhoz, hogy meggyógyuljak.A sotén voltam, így csak azzal kapcsolatban vannak tapasztalataim. Külföldön már rég súlyos "inpatient treatment" kezelésen lettem volna egy klinikán éveken át, míg itthon az orvos is elküldött a normál laborleletemet követően, hogy egészséges vagyok.Mindezt ritkakevés bmi-vel. (???!) Ezért hoztam létre az instagram oldalamat, ahol normális információkat osztok meg a feltáplálásról és evészavarokról, hogy MAGYARORSZÁGON is tisztában legyenek a páciensek azzal, hogy mivel számoljanak és mit kell tenniük ahhoz, hogy teljes felépülést érjenek el egy aktív evészavart követő periódus után!
2017. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!