Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak antipszichotikumokkal?

Figyelt kérdés

Főleg az "újabb típusúakra" gondolok, de a régebbiekrol is ha ir valaki, az is jó!

Csak mer nem tudom pontosan én sem, hogy mi számít új nak...


Olyan dolgok érdekelnek, hogy mire írták fel, arra a dologra hatott-e. Milyen mellekhatasai voltak? Elhagyásakor milyen (erősségu) elvonási tünetek jelentkeztek?


Köszönöm!



2016. dec. 11. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem TS szindrómám van ami tikkekel jár és arra írtak fel Haloperidolt de nem volt rá jó mert kis koromba is szedtem meg 15 éves koromba.Izom merevséget okozott ami elég zavaró volt,rosszabb mint a tikkek ezért abbahagytam. 16/f
2016. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Álmosítanak, és rosszul alszol tőlük, de nyugtatnak is elég jól. Ha már 1 hónapja szeded őket már nem vagy olyan álmos, csak ébredéskor.
2016. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam sosem múlt el a folyamatos álmosság. Skizofrénára írtak Ripedont és Explemedet, úgy ahogy hatottak, viszont hizlalnak, remegek, szédülök, szorongok és folyamatosan fáradt, álmos vagyok. Még nem hagytam el egyiket se.
2017. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!