Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez, mi rá a magyarázat?

Mi lehet ez, mi rá a magyarázat?

Figyelt kérdés
Tegnap este kiborultam egy kicsit. Egy idő után képszakadás, reggel pedig a lakás tök más pontján ébredtem, és tele voltam hegekkel, karmolásnyomokkal. Nagyon megijedtem... (Nem ittam semmit, előtte se, szóval nem azért esett ki az este.) Most kéne valamit tenni? Ha igen, akkor meg mit?

#heg #este #karmolásnyom
2017. aug. 9. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszeri eset volt, akkor nem biztos, hogy aggódnod kellene miatta. Nekem is egyetlen egyszer volt epilepsziás rohamom, akkor kórházba kerültem és kivizsgáltak, az eredmények mind negatívak lettek, azóta se fordult elő a 20 évem alatt. De ha nagyon aggódsz, akkor neurológiai szakrendelésre kérhetsz időpontot. Nem tudom hány éves vagy, de ha kiskorú, akkor mindenképp mondd el a szüleidnek is.
2017. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!