Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus, hogy éri el,...

A pszichológus, hogy éri el, hogy másképp gondolkozzak magamról?

Figyelt kérdés

Mit csinál amitől majd én másképp gondolok magamra,másként nézek és másként ítélem meg magam, mint eddig?


Mert elvileg tudnak ilyet csinálni. több helyen olvastam,hogy így IS tudnak segíteni az ebereknek.

De hogyan éri ezt el?



2017. aug. 9. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
meggyőznek
2017. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el mondjuk. Mégis mivel?
2017. aug. 9. 16:09
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
rengeteg út lehetséges de az ember igyekszik azt választani ami a neki a legjobb viszont ha változtatsz az uton pl megggyőz hogy mégsem olyan jó rávilágitva valamire amit egy másik fél könyebben lát vagy nyit/mutat egy utat ami addig nem volt előtted de a jutalmazás techinka is ugyanolyan jó a kérdés az hogy milyen technika a legpraktikusabb
2017. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hányadik ülésen szoktak belefogni a munkába és kb meddig tart? Vagy mikorra fejti ki a hatását?
2017. aug. 9. 16:28
 5/21 anonim ***** válasza:
passz de gondolom az elején hát ez ugyanolyan mint restaurálás lényegében felméred a helyzetet aztán előkészited a terepet és ha már összegyüjtötteg a kellő forrást a kezéshez akkor mehet rajtad múlik a kérdés hogy mennyire mélyre akarsz ásni
2017. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
de nem vagyok pszicholous csak voltam illetve lehetetlen helyzeteket csak ugy oldhatsz meg ha átmész réseken
2017. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
vagy mint a vulkán megolvasztja a követ
2017. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
de higul probléma folyamatosan mindig de ha van forrása akkor lehet hogy erősebben fog koncentrálódni és érdemesebb hamar megoldani de ha nem annyira fontos akkor szépen felhigul és mintha nem is lett volna lényegtelen lesz
2017. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem ő éri el, neked kell dolgoznod rajta, ő csak segít az összefüggések felismerésében.
2017. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért hiszitek azt, hogy egy pszichológus varázsló? És majd ő megolt helyetettek mindent? Miért vagytok ennyire lusták? Nem fog helyettetek senki sem dolgozni magatokon, nektek kell megtenni. Nevetséges, hogy elvárjátok egy idegen embertől, hogy győzködjön és ő kaparjon értetek, ez nem így működik, de majd rájöttök, ha benől a fejetel lágya. Arra meg még várhattok :D
2017. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!