Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért megy el a pszichológusom...

Jeverezi kérdése:

Miért megy el a pszichológusom három hét szabadságra? Már volt egy hetet.

Figyelt kérdés
pszichológusomhoz nem tudok menni mert elment nyári szabadságára. Mondtam neki hogy már volt egy hetet erre meg mondta hogy én is el szoktam menni. Na most nekem most rossz időszakom van és sajnos így nem tudok terápiára menni ami rosszul esik. Ilyen esetben mit tegyek? Várjak türelemmel egy hónapot?

2017. aug. 8. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A 3 hét nem 1 hónap.Gondolkodni kéne neki is nyaralni kell valamikor.
2017. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Talan mert nem munkabol all az elet es mindenki idonkent elmegy szabadsagra? Ugy tudod hogy o is ember nem csak pszichologus?
2017. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de már volt nyaralni egy hetet akkor se tudtam menni! Azért is döbbentett meg hogy minek pihen ennyit
2017. aug. 8. 13:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert megteheti. Mi tavaly 2 hetet voltunk nyaralni, idén csak egyet. De ha lenne elég pénzem meg szabadságom, még ma elutaznék 3 hétre, gondolkozás nélkül. Pedig szeretem a munkámat, szeretek bejárni.
2017. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Neked tényleg szükséged van rá, nem is kicsit.
2017. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az Mt. szerint éves alapszabadság mindenkinél évi 20 munkanap, erre jönnek az évek alapján rakódó pótszabadság napjai, szintén munkanapokban számolva, így kb. összesen évente 30 munkanap, ami gyakorlatilag 6 hét, ebből azt mondod már kivett 1 hetet, most elmegy további 3 hétre, majd még valószínű karácsony-újév körül kiveszi a maradék 2 hetet.


Egész biztos lesz, aki helyettesíti, mint ahogy mindenki mást is szoktak ilyen esetben. Most mit nem lehet ezen érteni???

2017. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi közöd az ő szabadságához meg életéhez. Ha nem tetszik, vagy nem bírod ki ezt a pár hetet, keress másikat. De arra készülj fel, hogy az is szabadságra fog menni néha.


XDD Amúgy vicces ez a kérdés:D Hála istennek, hogy nem lettem pszichológus. Ha ilyen emberekkel kéne beszelgetnem állandóan, nekem is szükségem volna időnként hosszabb szabadságokra...

2017. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aért megy el, mert pihenni szeretne ő is. :) Gondolm most meglepődtél ezen a válaszon is. Ha jó pszichológus és szeretsz hozzá járni, akkor kénytelen leszel kibírni nélküle 3 hétig. Én addig a helyedben lefoglalnám magam, sportolj valamit, vagy olvasss, netez, ezer millió dolgot lehet csinálni! :) Kösd le magad, ne mindig ezen járjon az eszed, mert függsz tőle és az nagyon gáz.
2017. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Inkább menj el addig te is szabira, érezd jól magad, felejtsd el azt is hogy valamikor jártál hozzá... nagyon meglehet, hogy rájössz, nincs is igazán szükséged rá!
2017. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én egész nyáron itthon vagyok egyetemistaként ugye nyári szünet.
2017. aug. 8. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!