Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szadista vagyok, bántanék...

Szadista vagyok, bántanék másokat. Mit kezdjek magammal, hogy elmúljon ez a kínzó vágy?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Vagdosd magad recés késsel.
2017. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a GYK effektíven tudna segítséget nyújtani neked ilyen téren (hacsak nem téved ide egy szakember a szabadidejében).

Ha változtatni akarsz rajta, meg akarsz szabadulni tőle, akkor menni is fog. Nem tudom, hogy éves vagy, de első körben fordulj olyanokhoz, akikben megbízhatsz, hogy legyen, aki támogasson a folyamatban. Utána kérdezz körbe, ki milyen szakembereket ismer, próbáld meg kiválasztani a legjobbat, és menj el hozzá. Beszélj neki nyíltan mindenről, és légy nyitott mindenre. Ahogy említettem, ha megvan benned a változtatni akarás, akkor menni fog.

2017. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetnél pl katonának Irakba.
2017. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is azt tudom neked mondani, hogy az, hogy felismerted magadban ezt a kéztetést, és elfogadtad már óriási lépés a betegség kezelésében.


Ahhoz, hogy többet tudjak neked mondani, viszont először is a te válaszaidra van szükségem.


Először is a következő 9 állításból válaszd ki azt a kettőt amelyik legjobban illik rád.


1. Az irányítás érdekében kigúnyolok másokat.

2. Másokat piszkálni sosem unalmas.

3. Az irányítás érdekében bántanék másokat.

4. Szórakoztató másokat dühösnek látni, miután kigúnyoltam őket.

5. Gonosznak lenni valakivel néha izgalmas.

6. Örömmel tölt el, ha másokat a barátai előtt gúnyolhatok ki.

7. Izgalmas érzés azt látni, ahogy mások verekednek.

8. Ha valaki idegesít, arra gondolok, hogy bántom.

9. Még akkor sem bántanék szándékosan senkit, ha idegesítene engem.


Persze válaszolhatsz privátban is, csak még azt kérem, hogy egy kort és a nemedet is írd le, illetve azt, hogy mióta érzed ezt az érzést.

2017. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nincsen ezzel semmi baj nincsen ezzel. Ha fiú vagy, akkor te dom vagy, és keressél magadnak egy sub lányt, aki szereti ha kínozzák, bántják :) ha pedig lány vagy, akkor domina vagy és szub féfit kell találnod :)

Ha ilyen D/S párkapcsolatban élsz, akkor ki tudod élni vágyaidat a párodon :)

2017. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:

Csak nem valamelyik politikushoz van szerencsénk?!


Na jó, viccet félretéve: menj el egy jó pszichiáterhez!

2017. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!