Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipohonder vagyok?

Hipohonder vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.Kb 2 hete szuro fajdalmat erzek a mellkasomban,majd minden utan elkezdtem olvasgatni,aminek ez a tunete lehet.Annyira sokszor elolvastam,hogy ez biztosan szivinfarktus,hogy mar amikor felebredek azonnal belenyillal a fajdalom a bordaim ala,a karjaimba.Ha egyedul vagyok egesz nap erzem,nehezen veszek levegot.Foleg estenkent tor ram ez a halalfelelem.Kb 4ig nem is tudok aludni,annyira felek,hogy tortenik velem valami.Ha mar egy kis fajdalmat erzek akarhol a testemben azonnal rakeresek,keredem magamon a tuneteket.A csaladombol mindenki aztmondja csak bebeszelem magamnak.Par honapja azt olvastam a fogamzasgatlo tudoemboliat okoz,azota faj a labam,felek hogy trombozisom lesz,abba is hagytam a gyogyszer szedeset.Amig ezt el nem olvastam nem figyeltem annyira a labfajdalomra,de tegnap es ma annyira idegesit,hogy a mellkasi fajfalmak alabhagytak,de a labam nagyon faj,5percenkent nezegetem nem lilul vagy dagad e.Voltam vervetelen,megyek kardiologiara,anya aztmondta nem vagyok trombozisra hajlamos,de felek csak azert mondja h ne izguljak.Segitsetek,ha csak bebeszelem akkor miert vannak valos tuneteim???Ha abbahagytam tegnap a fogamzasgatlot okozhat meg bajt???

2017. aug. 17. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, hipochonder vagy. Mindenkinek van, hogy kicsit itt-ott szúr, vagy feszül, de nem mindenki foglalkozik vele ennyire. A tüneteid lehetnek valósak, de nem kell vele orvoshoz rohanni, mert nem veszélyesek.
2017. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony. Én is hipochonder voltam, nagyon kellemetlen. Pszichiáter viszont rendbe tett. Na meg elhatároztam, hogy nem vagyok hajlandó úgy élni az életemet, hogy állandóan az egészségem miatt aggódom.
2017. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!