Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósnak gondolom...

Depressziósnak gondolom magam, hogyan mászhatok ki belőle?

Figyelt kérdés
Hosszú idő óta (több mint 1 év) képtelen vagyok boldog lenni, folyamatosan lehangolt vagyok, a baráti kapcsolataim többségét leépítettem, a családomból többen meghaltak vagy haldokolnak, nincs kivel beszélgetnem sem. A szakmámban sikeres vagyok, jól keresek, azonban ez nem jelent érzelmileg semmit. Az utóbbi 1 évben a legjobb állapotom az volt mikor nem éreztem semmit, "üres" voltam. 10/8 napon viszont lehangolt vagyok, egyre jobban kezdem elveszíteni minden kötődésemet a világhoz. Nem szeret és nem foglalkozik velem senki. Egyre több öngyilkos gondolatom van, szeretnék kimászni ebből. Merre indulhatok, hogyan tudok kijönni ebből? Segítségre van szükségem.

2017. aug. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Vissza kellene szerezni a barátokat, mert különben keményen fizetned kell a (pszichológus) társaságért. Vagy mész pszichiáterhez, és begyógyszereznek.
2017. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A két legfontosabb dolog az életben: Istennel való kapcsolatod helyre állítása, és egy hozzád való házastárs megtalálása.
2017. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=FxARZL59_HA

Ez talán segíthet. :)

Nem rég volt az életemben az az időszak mikor úgy éreztem nem bírom egyedül tovább. Úgy értem magányosnak és üresnek éreztem magam, elkezdtem nem foglalkozni a barátaimmal (de még időben észre vettem ,hogy ez így nem mehet tovább). Mindig volt hitem ,de ilyen ,amilyen most van még nem.

Elmentem egy lélekgyógyászhoz és erőt,energiát,hitet kaptam. Azt tudni kell ,hogy nagyon negatívan álltam az élethez ,mindenben a rosszat láttam,de mióta megtaláltam ezt az utat azóta még a legrosszabb helyzetből is próbálok pozitívan kikerülni. Mindennap hálát adni és szeretni önmagam ,mert ez a fontos. Még el kell érnem azt a szintet mikor teljesen elfogadom magam ,de ha efelé haladok menni fog és neked is.

Tényleg csak az a dolgod ,hogy próbálj meg pozitívan gondolkodni ,a negatívumokat csak egyszerűen törölni(tudom ez nehéz,de ha igazán hiszel menni fog.)

2017. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már ez is egy jó pont ,hogy a szakmádban sikeres vagy,ennek is örülj. Ha gondolod írj privátban nyugodtan. :)
2017. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!