Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell bejelentkezni...

Hogyan kell bejelentkezni ingyenes pszichoterápiát biztosító intézménybe, és hogyan zajlanak a kezelések?

Figyelt kérdés

Sajnos a pénztárcám elég vékony,ezért TB-s ellátásra lenne szükségem.


A miskolci intézménybe szeretnék jelentkezni:

[link]


Tehát annyi, hogy bejelentkezem szerdán, és akkor felvesznek? Olyankor mindenképp be kell feküdnöm, vagy sima terápiára is jelentkezhetek, mint egy fizetős pszichológusnál? Kell hozzá háziorvosi beutaló?


Egyáltalán, tud valaki személyes tapasztalatot mondani az intézményről? :)


21/L



2017. aug. 24. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem érdeklődsz az intézménytől? Kizárt, hogy befektetnek, hacsak nem úgy mész oda, hogy pl. te vagy Szűz Mária.
2017. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Látom. Neked is vannak ilyen problémáid,én is ezen agyalok :/
2017. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szenes43 ***** válasza:

Megnézed itt a neten hogy mikor van rendelési idő,de oda is telefonálhatsz hogy szeretnél menni s mikor lenne szerintük a legkevesebb a várakozás. Akkor fogod a személyid s a lakcímkártyádat meg magadat és leülsz az intézmény várójában. Kijön az asszisztenscsaj és letárgyaljátok hogy új vagy és kihez fogsz kerülni,ki vagy kik rendelnek pszichiáterek. Bekerülnek a gépbe az adataid és te meg a pszichiáter elé kerülsz. Kikérdez és kinyomtat egy diagnózist az akkori állapotodról,lehet hogy reflexeket is vizsgál. Ennek fényében fogja a kezelésedet javasolni illetve gyógyszert felírni. Látatlanba senki nem tudja megmondani hogy be kell e feküdnöd még a pszichológus szakorvos sem. Én sosem fizettem egy kanyit sem mert mindig TB.-s orvosokhoz fordultam.Nem kell beutaló sem a pszichiátriára csak ki kell várni a sorodat.

Ha kérdésed van még szívesen válaszolok ha tudok.

2017. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

#2. akkor most te is megkapod a választ.

".Nem kell beutaló sem a pszichiátriára csak ki kell várni a sorodat. " A sor kivárása ezek után már semmi :"D :)

2017. aug. 25. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam több hónap az előjegyzés ide. Már a befekvéshez. Az orvosok sem hiszem, hogy azonnal tudnak fogadni.
2017. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szenes43 ***** válasza:
100%
Én egy alapítványhoz járok itt Budapesten amely non pofit alapítvány vagy hogy mondják. Azért kell mielőbb jelentkezned hogy valamikor sorra kerülj. Indítsd el a dolgot és ha bekerülsz TB.-re semmivel sem kapsz kevesebbet mint a magánrendelésen.
2017. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

érdeklődj az intézményben,ott tudnak több információt adni

Mindenhol várakozási idő szokott lenni

2017. aug. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. aug. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!