Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki cafolja vagy bizonyitsa...

Valaki cafolja vagy bizonyitsa, lassan mar mindegy, csak tudjam meg vegre. Skizofren vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Minden orvos hebeg-habog, senki nem mond semmit. Papirt nem ad, gyogyszerbol elegem van, papir nelkul en be nem szedem azt a vackot tobbet! Azt tudom hogy gyakran megijedek, felek hogy baj lesz miutan rosszat almodok de ez normalis gondolom en. Az vagyok vagy nem?? Ne mondjatok, hogy probaljak ilyen olyan szakembert, mind tehetetlenul all elottem!! 4 pszichologus es 3 pszichiater mind mast mond. Inkabb hiszek civileknek. Csak tessek , diagnosztizaljatok, vagy mondjatok vegre, hogy semmi bajom, mert az atkozott dokik egyikre se voltak kepesek egy ev alatt!!

2017. aug. 24. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy skizofrén, de a másik éned az. Ez így jó? Hát mi honnan a búbánatból tudnánk? 50%. Vagy igen, vagy nem. Nyugi, nem vagytok skizók.
2017. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo poen. A skizofrenianak semmi koze a disszociativ szemelyisegzavarhoz...a skizofrenek hallucinalnak es tevkepzeteik vannak. Nincs tobb szemelyiseguk. En csak tudni szeretnem mostmar
2017. aug. 25. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Hipohondria.
2017. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondold végig. Miből gondolod azt, hogy skizofrén vagy?

Miből gondolod azt, hogy nem vagy skizofrén?

A skizofrénia elég látványos, tudatzavar lévén, így csodálom hogy félrediagnosztizáltak. Bár tény, hogy sok hasonlóságot mutat más betegségekkel is.

2017. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dehogy vagy skizofrén. Csak egy kicsit ijedős, de az normális. Én is mindig félek a rémálmok után, de ez természetes.
2017. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5-os az elobb kuldtem el az elozo valaszadonak privatban az eletemet 14 eves koromtol kezdve, mindent bedatumozva. Ha a teljes eletem alapjan itelkeznel, konnyebb lenne.
2017. aug. 25. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
imeibe adnak szerintem a legpontosabb diagnózist
2018. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!