Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem találtam magamnak...

Hosszúhajú kérdése:

Azt hiszem találtam magamnak egy magánpszichológust. Reális érte 50 perc - 10 ezer?

Figyelt kérdés

Eddig a kerületibe jártam ingyen, de rettenetesen túlterhelt az ottani pszichológus, alig ér rá. Kénytelen vagyok magánúton menni. A magánpszichológus egy rendes mentális központban dolgozik, ( nem otthon ) ahol 50 perc 10 ezer. Reális?

Gyakorlott pszichoterapeuta, és direkt úgy kerestem, hogy a betegségem teljesen passzoljon a profiljába - tehát nemcsak úgy "lehet bárki" alapon.



2017. aug. 26. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha gyakorlott pszichoterapeuta, akkor szerintem megéri.
2017. aug. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
72%

Ha a reálist úgy érted, hogy máshol is ennyi-e, akkor igen, reális.

Ha úgy érted, hogy 12000 forintos órabérért szolgáltat "problémamegoldást", akkor azt mondom, hogy nem. Mert mások betegségéből/problémájából él. És meglehetősen jól keres. (Na, persze, az érem másik oldala, hogy annyi bajt és szerencsétlenséget lát, amit nyilván nehéz lehet elviselni. Szóval valamit valamiért.)

Egyébként pedig az relatív, hogy megéri-e. Ha te jobban leszel, akkor egyértelműen megérte a befektetés, nem? :-)

2017. aug. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Édes öcsém. Én valódi problémával mentem magándokihoz, aki 20 percért kért 10 rugót. Sürgősen gyógyítsd ki magad. Inkább keress egy megértő embert, aki ingyen meghallgat.
2017. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-2! köszönöm!

3 - édes húgod, de leginkább édes nővéred lehetnék, vagy talán még az édes anyád is. Az én problémám annyira valódi, hogy elmegyógyintézetben voltam 1994 ben, kigyógyítani meg nem tudom magam, mert a betegségem nem gyógyítható, csak kezelhető. A megértő barát pedig nem elég napi 10 gyógyszer, 25 év pszichiátriai kezelés, és néhány kórház után.

2017. aug. 26. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!