Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Újból szedjem...

Mit tegyek? Újból szedjem vagy várjam elmúljon rosszullétek?

Figyelt kérdés
Szombaton rosszul lettem, ezért bevettem egy frontint. Utána jobban lettem. Tegnap nem vettem be, ideges voltam meg szédültem, de délutánra elmúlt. Ma reggel rám jött rosszullét, de elmúlt, most megint rám jött idegesség meg szédülés meg farkaséhség. Nem merek ki menni az utcára, félek rosszul leszek. Mindjárt megörülök. Nem tudom mit csináljak. Kezdjem újból szedni gyógyszert hogy ne legyek rosszul? Nem szedem, hány nap múlva szünik meg ez a rosszullét?

2017. aug. 28. 11:26
 1/2 Duenna ***** válasza:

Lelki problémáid vannak. Erre semmilyen nyugtató, kábító gyógyszer nem használ. A saját lelki problémáidat csak te tudod megoldani, senki más, gyógyszerrel meg aztán végképp nem oldódik meg.


Próbálj megtanulni relaxálni, meditálni, ami jótékony hatású nemcsak a lelki problémákra, hanem minden testi szervre is. A relaxációról és a meditációról rengeteg anyagot találsz a neten, még meditációs videók is vannak, hogyan kell csinálni. Napi 15-20 perc meditáció meghozza a pozitív eredményt, és végleg elhagyhatod a gyógyszert.

2017. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógynövény teákat próbálj ki!
2017. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!