Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy pszichopata...

Lehet, hogy pszichopata vagyok? Bemesélem magamnak vagy tényleg van rá hajlamom?

Figyelt kérdés

Múltkor Crazyshit.com-on találtam vagy is kerestem néhány érdekes videót. Olyat amikben öngyilkosságokat követnek el. És nem tudom, hogy szimplán csak érdekelt, kíváncsi voltam, vagy "csak" tetszett. Mert ahogy néztem éreztem valamennyi kis feszültséget talán adrenalint ahogy néztem a sok öngyilkost. Volt egy külön "műfaj", ami tetszett vagy csak érdekelt:

Amikor leugranak nagyon magas épületekről. Volt egy híresebb videó, amiben egy fiú felvette, hogy a felvágott kezén hogyan folyt patakokban a vér. Na azt is megnéztem és nem tudom miért de nevettem a videó közben. Ez megijeszt ugye semmi bajom nincs?



2017. aug. 29. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi bajod, egyszerűen a kíváncsiság vezérel. Az emberek természetből fakadóan érdeklődnek a megrázó/bizarr dolgok iránt, ezért virágzó a horrorfilm ipar. Amúgy meg ne ezzel akarj különleges lenni, hogy te pszichopata vagy, mert nem vagy.

További szép napot! :)

2017. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az vagy,legalábbis lelki nyomorék.Ne mossuk már össze a horrorfilmeket a valósággal köszöngető f.Akinek attól az oldaltól nem fordul fel a gyomra az súlyosan elb*sztt
2017. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Csak úgy közölném, hogy a pszichopata antiszociális személyiségzavar orvosi néven, ami az érzelmek hiányát jelenti többek közt,genetikailag, és ebből adódik az empátiára való képtelenség. Ez az esetek csekély részében merül ki a klasszikus filmes pszichopata archetípusában, amit az utolsó válaszadó is gondol, hogy az antiszociális személyiségzavarosok más halálán röhögnek stb... Ráadásul, ha a kérdező ebben a betegségben szenvedne, pont nem a gyakorikérdéseken írogatná hogy ez baj e. Egy betegben ez fel sem merül.
2017. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2.Igen te ezt már csak tudod nagyon jól megállapítod hogy ki mennyit ér...Lehet hogy te egy kis ijedős vagy aki nem bírja az ilyesmit de nem kell leszólni azt aki bírja a valóságot,olvass romantikus novellákat ha nem bírod.A kérdezőnek meg:Nem vagy az,aki pszichopata az manipulatív és nagyon intelligens aki úgy születik és nem tud róla.
2017. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!