Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tulajdonságai vannak...

Milyen tulajdonságai vannak pszichopatáknak? (nem az alapvetőekre gondolok, hanem személyes tapasztalatokra)

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Jól - talán tudat alatt - kifigyeli az érzékeny pontjaid, és azokkal próbál zsarolni, manipulálni. Nem hagy elszakadni, de nem is foglalkozik azzal, hogy neked mi lenne a jó. Ha viszont már nincs érdekében a veled való kapcsolattartás, vagy leleplezed és beolvasol neki, akkor eltűnik az életedből.
2017. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Én is elsősorban az érzelmi zsarolást/manipulálást éreztem. Az illető folyamatosan magával volt elfoglalva, szinte csak magáról beszélt, majd amikor én ezt megelégeltem, akkor öngyilkossággal zsarolt, hogy ne hagyjam el. Hazudott, mint a vízfolyás. Nem érdekelték más emberek, mindenki untatta és mindenkit utált. Nagyon megnyerő személyiségnek tűnt, de ahogy jobban megismertem, rá kellett jönnöm, hogy egy lelketlen szemétláda. Egy fikarcnyi empátia sem volt benne.
2017. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Nem. Akkor nem tűnik el. Addig marad amíg teljesen magadra nem maradsz,végül már csak vele tartod a kapcsolatot. Aztán azon kapod magadat hogy mindenki ellened fordul. Időnként pedig leléphet,hogy az elhagyatottság érzését keltse benned és akkor tűnik fel amikor a legnagyobb szükséged van rá.
2020. ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!