Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van remény? Lesz gyógyszer...

Van remény? Lesz gyógyszer ami hatni fog?

Figyelt kérdés
Szorongás és ebből fakadóan depresszív tüneteim vannak már írtam ide és meg is fogadtam tanácsokat. De sajnos a fizikai tüneteim nem javulnak ennél fogva a reménytelenségem egyre erősebb nem tudom hogy a gyógyszerem nem megfelelő az az másik gyógyszerre kéne váltani Vagy a diagnózisom nem stimmel Lesz gyógyszer ami hatni fog csak meg kell találnom Nem szeretném feladni a reményt szeretnék előre haladni az életemben mint a többi kortársam.Szedtem Zoloftot és rivotrilt akkor sokkal durvább volt a helyzet és segített csak sajnos az orvosomat nem tudtam elérni így megszakadt a kezelés mivel jól voltam így nem gondoltam problémának.amikor sikerült elérnem az orvost újra írt fel zoloftot de nem hatott ezúttal aztán váltottunk citalapramra majd escigenre most paroxatot szedek de ennél sem érzek változást mindegyik gyógyszernél kb 2-3 hónapot vártunk a váltásig.
2017. aug. 29. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Pszichoterápiába is járok.
2017. aug. 29. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :-( biztos lesz megfelelő gyógyszer. Terápiás kezelés mellett fog segíteni. Rivotrilt is szeded még vagy csak az antidepresszáns tablettát? Ezek közül csak a citapramot ismerem ,nekem az segített. Előtte nekem is sok félét kellett szedni. Esetleg új diagnosztika?
2017. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és remény mindig van ,ne add fel !
2017. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már hozzászokott a szervezeted a gyógyszerekhez, akkor nehezebb lesz hatékonyat találni, de nem lehetetlen. Addig is vess be minden alternatív gyógymódot. Szorongásra/depresszióra jó a sport, relax, jóga, meditálás, kreatív hobbik, kisállatok, természet, vidám zenék, filmek, barátok.
2017. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenekelőtt nagyon nagy siker már az is hogy te nem adod fel, hanem küzdesz, és megfogadod a tanácsokat amit kapsz. Hidd el, hogy ez ki fog fizetődni!

Szerintem érdemes lenne másik orvossal is kivizsgáltatnod magad, egy orvos diagnózisa még nem biztos hogy helytálló.

A gyógyszereknek hatniuk kellene, tehát valószínűleg nem a te betegségedre megfelelőt kapod. Mindenképp keress fel másik orvost, de addig is fel a fejjel!

2017. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiába vagy jobban, nem szabad megszakítani évekig. (Vagy inkább most már nem kellett volna)
2017. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rajtam múlott nem tudtam elérni az orvosom recept nélkül pedig nem igen adnak ki ilyesféle gyógyszereket.
2017. aug. 30. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!