Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista vagyok?

Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap megiszok legalább egy sört. Jól esik és szeretem az állapotot is, amit okoz. Ez már probléma szerintetek?

2017. aug. 30. 17:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az. A hatásáért iszod, tehát kezdődik.
2017. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy sörön kívül más alkoholt nagyon ritkán fogyasztok, bár tudom hogy ez nem mentség..
2017. aug. 30. 17:35
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szükségszerűen iszod és igényled a hatását.

Napi egy sör nem káros és ha nem vagy akaratgyenge, biztosan le tudnál vele állni. Amíg tartod ezt a mennyiséget nincs probléma.

Milyen sört szoktál inni?

2017. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Többnyire középkategória, de sok kézműves sört is kóstoltam már. Imádom az ízét.
2017. aug. 31. 18:05
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
Aki rendszeresen iszik, az alkoholista.
2017. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Persze, az is alkoholista, aki szilveszterkor koccint csak, mert rendszeresen van szilveszter. Ugyanmár... Valaki szereti a sör ízét, jól esik neki, hogy büfizik kettőt tőle, meg jobban elalszik. Ez messze nem alkoholizmus. Sajnos az alkoholizmus, mint fogalom nagyon félre van definiálva. Szerintem az az alkoholista, aki annyit iszik, hogy az az életvitelét, környezetét zavarja. Egy sör esténként... messze nem alkoholizmus.
2017. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valahol mélyen egy ilyen válaszban reménykedtem :D
2017. szept. 6. 18:48
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Nyugtathasd csak magad, attól a napi szintü ivás, alkogolizmus hivatalosan.
2017. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

igen ez az. főleg mert az állapotot akarod elérni.


a heti bulika-beba,,szcsi is már alkoholizmus. a függőségeknél a rendszeresség és a "mit akarok vele" a fontos.

2017. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%

egyébként ne haragudj már, de mi a f...szt akarsz, ha a válaszok nem tetszenek, és csak a saját kis egódat simogatod a neked tetsző válasszal?


Kérdeztél valamit, ami bizony fájdalmas ha a választ nézed. Erre meg aki veled van,fel van pontozva, meg minden.


Bocsi haver, de ahogy írtam már, ez alkesz. És ha nem módosítod, akkor keményebb alkesz leszel, mert a napi 1 nem lesz elég, és lesz belőle napi 2, majd azon nyavajogsz, hogy jaaaj derossz a hétköznapom, legyen belőle napi 3.

2017. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!