Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vissza jött betegségem,...

Vissza jött betegségem, magamra vagyok utalva, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hete rosszul alszok, nem merek ki menni az utcára, mert rosszul leszek rám jön a félelem meg pánik. Tegnap nagy nehezén elmentem boltban ami 2 perc séta. Olyan rosszul lettem boltban, amikor végezte vásárlással haza rohantam.

Szemközti kicsi boltba át tudok menni, de az drága kevés választék. Senki nem tudok megkérni hogy vásároljon be nekem. Mert le vagyok sz@rva. Magamra vagyok utalva. Múlthéten egyik hipermarketben ami 5 perc séta oda. Voltak olyan akciók, amivel 2 hétre meg lenne kaja. Senkit nem tudtam megkérni vásároljon be nekem, pedig még külön pénzt is adtam volna illetőnek nekem vásárol. Folyamatosan mindennap velem szemétkednek, mi az hogy nem viszem ki a kutyáját sétáltatni, mi az hogy nem megyek postára, mi az hogy nem veszel nekem kaját boltban. Hiába mondom rosszul vagyok. Erre azt választ kapom: lusta vagyok, semmit nem akarok csinálni, semmire nem vagy képes. Közben egyik gyógyszerem hamarosan elfog fogyni, anyámat meg sem merem kérni mert örjöngeni fog, ""arra is lusta vagy receptért elmegy meg kiváltani"". Régen reggeli frontintól még kitudtam menni az utcára, de gyógyszer nem segít rajtam. Pszichiáterhez az időpontom szeptember végén van. Addigra nem tudom mit fogok csinálni. Kéne majd vásárolni és senki nem tudok megkérni. Szerintetek mit csináljak?



2017. aug. 31. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Frontint, xanaxot, rivotrilt nagyon sokan szednek, kérj kölcsön valakitől pár szemet. Azokból bevéve átmenetileg megnyugszol annyira, hogy tudsz csinálni egy nagyobb bevásárlást, amivel kihúzod az orvosig. Másik tippem, hogy nagyobb üzletek éjjel is nyitva vannak, olyankor nincs tömeg.
2017. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!