Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan fórum-tag, akiről...

Van olyan fórum-tag, akiről kimondta a pszichiáter, hogy gyógyíthatatlan, max. Szinten tartható?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, én. Azt is mondta, hogy életem végéig gyógyszereket kell szednem, amiket soha nem tudok letenni. Hazudott. Én meg letettem az összes gyógyszert és egy pár hónap elvonási tünet után magamtól felépültem. Teljesen elmúlt a depresszió, és a pánik is.
2017. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kényszerbeteg vagyok, elvileg kigyógyulni nem lehet, csak megtanulni együtt élni vele - szerintem ezt nevezik gyógyulásnak. :)


Komolyra fordítva, igen, de semmi sem gyógyíthatatlan, szerintem. Meg kell találni a probléma forrását és azt kiirtani. Úgy vélem, ha rákosok képesek akaraterővel meggyógyulni, akkor mi is. Erő kell hozzá, de minden lehetséges. ;)

2017. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden mentális betegnek ezt mondják! Nekem is.
2017. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter=kuruzsló. Az általa felírt "gyógyszer"= méreg. Nem tudom te vagy-e a beteg? De ha mégis szeded, az már beavatkozott az agy kémiájába. Csak óvatosan vele. Van barátom, akinek ezt mondták, nem tudják szinten tartani, csak egy ideig. Kísérletezgetnek:( Ő már elfogadta, hogy nem tudja mi lesz holnap után...Pedig rendkívül pozitív a gondolkodása. Amikor legutóbb összeomlott, közölték vele, hogy ja, nem is ez a baja. Aztán lehet a kémiát egyengetni. Az életem értelme belehalt a "terápiába". Fontos, hogy akard a gyógyulást! Szurkolok.
2017. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!