Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért látom kívülről magamat?

Miért látom kívülről magamat?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy néha arra "ébredek" mintha a saját testem megfigyelője lennék kívülről? Nagyon furcsa és kellemetlen érzés is egyszerre. Jóképű, határozott srác vagyok, barátnőm is van és 100% ban magabiztos vagyok de ilyenkor mindig olyan érzésem támad mintha egy szerencsétlen és nyomorék lennék. Most is teljesen össze vagyok zavarodva hogy megfogok bolondulni.

17 vagyok és nem tudom, hogy ez most normális vagy mi lehet, teljesen bizonytalan vagyok.

Nektek volt már ilyenetek? Mi a teendő? Tényleg megfogok őrülni? Segitsetek kerlek


2017. aug. 31. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz a panaszoddal, hogy megelőzd a súlyosabb kór kialakulását! Nem fogsz megőrülni. Ameddig nem kapsz orvosi segítséget, addig ügyelj arra, hogy lehetőleg sokat aludj, sportolj, mellőzd a szeszes italokat, és a koffeint.
2017. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!