Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az étkezési kovaföldről?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 15:02
 1/2 anonim válasza:
100%

Nekem anyukám szedte tavaly kúraszerűen. Iszonyat gyorsan kezdett növekedni a haja kb. 1hónap után. Amit egyébként én akkor teljesen hülyeségnek gondoltam, nem is nagyon néztem utána a dolognak.

Később viszont olvastam róla több helyen is, és eszembe jutott, hogy ,,te anya, nem ezt a ,,hintőport” tuszkoltad te is magadba?”

Így hát most én is kipróbálom. Pont ma egy hete kezdtem el szedni. Annyit tudok ajánlani, hogy ne estére vedd be, mert amit előtte megittál, az mind gyorsan távozni akar majd. :D

Eddigi tapasztalataim..ritkábban vagyok éhes (én éhgyomorra iszom meg reggel valamiben feloldva), jobb a közérzetem, kevésbé vagyok fáradékony.

Rosszat nem tudok róla írni, csak ajánlani!:)

2017. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én pártatlan vagyok, szeretem a természetes készítményeket, de ez nekem nem kérdésnek tűnik hanem inkább egy "marketinges cikknek".
2018. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!