Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy végre ne...

Mit tegyek hogy végre ne legyen üldözési mániám?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve hogy szakítottam a barátnőmmel,1,5 évet voltunk együtt,elég sokat veszekedtünk,leginkább azon hogy én mit miért csinálok(sose csaltam meg)miért nemtudom hogy ő mit szeret miért ide megyek miért oda miért nem vele vagyok stb..egy idő után amikor mentünk az utcán feltűnt hogy olyan érzésem van hogy minket néznek..barátnőm elég mutatós volt igazi 'pasik álma'féle..észrevettem hogy üldözési mániám lett,nem is szerettem vele menni kb sehova.Majd szakítás után már a suliban is ugy éreztem hogy meg akarnak verni vagy valaki tuti belémköt stb..1,5évet utcai harcoltam most is ujra kezdem...sajnos elszállt mindent önbizalmam és nemtudom hogyan szerezhetném vissza..:(
2017. szept. 2. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy ne diagnosztizáld magad. Attól hogy ráfogod, még nem biztos hogy üldözési mániád van. Fordulj szakemberhez, majd ő megmondja mi a gond, és hogyan kezelhető.
2017. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2017. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan jól nézett ki a barátnőd, de olyan nincs, hogy minden pasi álma, olyan nincs hogy valaki mindenkinek tetszik, ugyanúgy, ahogy olyan sem, hogy valaki senkinek. Szerintem örüljön a lány, hogy ilyen sokáig kitartottál mellette, az állandó hisztijei ellenére. Elvette az összes önbizalmad, ezért vannak a tüneteid. A múltat le kell zárni.
2017. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!