Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van hajlamom a...

Szerintetek van hajlamom a skizofréniára vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Már az első másodpercben muszáj volt kikapcsolnom mert nem tudtam tovább hallgatni.

Azóta is hallom a fejemben. Szörnyű. Kiráz a hideg tőle.


[link]



2017. szept. 4. 17:53
 1/6 anonim válasza:
Ijjj, nem merem megnézni :/ De annyira szeretnék segíteni :( Elmondanád, mi volt benne, vagy miféle hangok?
2017. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kemény pár másodperc alatt, amíg bírtam ilyen sziszegő hangokat hallani. (Még most is libabőrös vagyok :()
2017. szept. 4. 18:07
 3/6 anonim válasza:
Huhh, hát nem tudom. Szerintem annyira nem normális, de lehet, hogy csak annyira beparáztál, így hatott ki. De, ha még sokáig így marad, akkor javaslom beszélgess el valakivel erről, kérdd meg, hogy hallgassa meg, hátha rajta is hasonlóképpen jelenik meg. Viszont egy szakemberrel is elbeszélgethetsz róla, ha gondolod.
2017. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komoly arc vagy. Semmi köze sincs a skizofréniához. Az első, valami metál zene, és ennél jóval keményebbeket hallgatok, a másik pedig olyan, mint egy zsúfolt teremben, vagy színházi büfében az emberek beszélgetése, zsibongása.
2017. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Rosszat linkeltem. Bocs. Ezt akartam.

2017. szept. 4. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy skizofrén, de valami bajod biztos van.
2017. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!