Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint megint visszaeshettem...

Megint megint visszaeshettem vagy csak hiszti?

Figyelt kérdés
nem tudom mi van velem, csupán szenvedek, keresem a munkákat, sportolni kezdtem, kövér vagyok, angolozok mert buta vagyok. Nem mentem egyetemre mert félek az emberektől. Most itthon vagyok és szét unom a fejem. Pakolok de egyszeruen takaritas kozben is elfog a siras, szorit a mellkasom. Mi lehet velem? Mit kellene tennem?

2017. szept. 5. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok dolgot kihagytál. Pld hogy hogyan jutottál ebbe a helyzetbe, azon túl, hogy nem mentél egyetemre, milyen panaszaid vannak, egyáltalán a depresszióra gondolsz-e. Fogalmazz érthetőbben
2017. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van konkrét elképzelés pályaválasztásról, csak a félelem miatt nem mentél?

A munkanélküliség, munkakeresés (visszautasítások) alapból igénybeveszi az ember lelkét.

Sport, angoltanulás jó dolgok.

2017. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos mivel nem a serdülő korban vagy alig ha nevezhető ez hisztinek. Inkább egyfajta "megijedés", "elrejtőzés" a világtól. De persze mivel ez sem megoldás otthon gyötröd magad a negatív gondolatokkal és egyre többet agyalsz, hogy mit kéne csinálnod de csak egyhelyben toporogsz. Hogy mi legyen és hogy mit kellene tenned meg egyelőre egy olyan kérdés amire senki nem fog választ adni neked....legalábbis ennyi információ alapján mint amennyit leírtál. Ha gondolod írj és kivesézzük a dolgot. :)
2017. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!