Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak egy szenilis,...

Mit csináljak egy szenilis, beteg apával, aki kikészít?

Figyelt kérdés

Konkrétan képzelődik, agresszív, durva mindenkivel.

Azt beszéli, hogy engem kellene begyógyszerezni. Megha beszélek valakinek erről, akkor bezárat. Ő az atyaúristen, de már anyát is ellenem fordította.

Még egy évet kellene kibírnom otthon, de nem tudom hogyan lesz...


2017. szept. 5. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy beteg az apja, de ebből kifolyólag türelmesnek kell lenni vele, ugyanis nem ő akart beteg lenni, a baj egyszer csak ott van. Biztosan nehéz, de ez ellen nem lehet tenni semmit, akkor el kell fogadni, vagy legalább megpróbálni elfogadni. Gondoljon bele, ha netán idős korában szüksége lesz segítségre, mennyire hálas lesz, ha lesz körülötte valaki, aki megpróbálja tolerálni a hibáit, és próbál segítséget nyújtani. Ugyan ezt kell tenni az édesapja esetében is, akár ha csak egy évig is vagy tovább.
2017. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy elviteted a gcibe egy othonba, szerintem normalis ember nem viselkedik ugy akkor sem hamegoregszik
2020. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!