Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok képtelen élvezni...

Miért vagyok képtelen élvezni az életben bármit is?

Figyelt kérdés
Próbáltam a végére járni és az egyetlen aminek értelme lehet az az Endorphin hiányosság. Több cikket is elolvastam és mind ott lyukadt ki, hogy mindennapos fizikai fájdalomak lenni kitéve elégeti az agyban produkált endorfint a fájdalom csökkentésére. Aminek még lenne is értelme, ugyanis skoliozisom miatt bármit csinálok bárhová megyek garantált a hátfájás. Ez miatt a dolgok amik örömet okoznak másoknak az életben, túrázás sportolás torna, sőt akár a szex , nekem fájdalommal járnak és utólag semmi örömmel, és nem kinkeserves fájdalomrol van szó de elegendő ahoz hogy bármit kellemetlenné tegyen és ugye az endorfin tartalékaimat lenulláza, igy gyakorlatilag a szexet sem tudtam/tudnám igazán élvezni. még hogy lehetne igy normalis életem ?

2017. szept. 7. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Pozitív gondolkodás sokat segíthet. Ne a rosszat lásd mindenben, így nem fogsz élvezni semmit.
2017. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi, ami enyhíteni tudná a fájdalmat?
2017. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy aktív szexuálisan,akkor megértem a depressziódat. Minél szabadosabb/felszabadulabb vki nemiség terén,annál egészségesebb(és persze szebb is).
2017. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
...
2017. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki szereti a szexet,csak jó ember lehet. Ne legyenek gátlásait,a szexualitás a legnagyobb magánügy,csak arra a 100 emberre tartozik,akik benne vannak!
2017. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szexet se tudtam élvezni a hátfájás miatt, szóval ez is felejtős opció mert rajtam nemsegít az sem
2017. okt. 22. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!