Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ne menjek suliba, mert szorongok?

Ne menjek suliba, mert szorongok?

Figyelt kérdés
Reggelenként hányás, persze csak akkor, ha suliba kell menni.Amióta elkezdődött, esténként felkelek, olyan hajnali 2 körül és képtelen vagyok visszaaludni.Iskolában verejtékezek, szédülök, szorít a mellkasom, hányingerem van, és nagyon depis vagyok. Ha hazaérek, nincs semmihez sem kedvem, utálok mindent. Ez minden évben így van, csak mostanában egyre jobban rosszabbodik a helyzetem.Nem depressziós vagyok, hisz nyáron semmi bajom, sem ünnepekkor. Már öngyilkosságon gondolkozok, mert nem bírom ezt a stresszt.1 éve szedek szorongás elleni gyógyszereket (Rivotril,abilify),de semmit sem hatnak. Járok pszichológushoz, de nem tud semmi olyat mondani, amitől megnyugodnék.Utálok emiatt élni...Megállapította, hogy autista vagyok, ehhez van köze ennek a szorongásnak, de már csak azzal tudnám ezt megszüntetni, ha nem megyek el.Nem soká 16 leszek. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. szept. 8. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Temészetesen menjél, és keress egy psziichterapeutát is, aki segít.


Azzal,hogy begubózol, semmit nem oldasz meg, sőt.

Én is utáltam általánosba menni, meg exem barátaival találkozni, de megembereltem magam, azt a pár órát kibírtam velük - hányinger csapat, amúgy. :(


Néha még most is nehezemre esik kimozdulni, sokkal szívesebben olvasok írok, vagy ücsörgök benn, de párommal szeretek mászkálni.

2017. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológus, pszichoterapeuta a megoldás.

Az okot kell megkeresni ill megoldást kell találni, ha valamit el akarsz kerülni, az sajnos csak rosszabb lesz.

2017. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ÍRTAM, HOGY JÁROK PSZICHOLÓGUSHOZ!!! SEMMI ÉRTELME.
2017. szept. 8. 11:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon lesz hatásos,hogy jársz pszichológushoz.
2017. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
10 éve járok.
2017. szept. 8. 12:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor másikat kell keresni...
2017. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3 pszichológushoz járok, és már vagy 15-tel beszéltem életem során.
2017. szept. 8. 19:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Értem, akkor pszichoterapeutához menj (ez egy plusz képesítés pszichológusoknak).
2017. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért nincs értelme, mert nem hiszel benne. Ha nem vágysz a változásra és nem váltasz pozitív gondolkodásra, akkor nem fog segíteni senki.
2017. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Masik suli? Iskolaváltás?
2017. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!