Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel hogy...

Hogyan dolgozzam fel hogy elvitték a két kiscicamat?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen befogadtam két kiscicat, 3hetes koruktól etettem őket (kidobta vki).. Tudtam hogy csak ideiglenesen vannak itt hiszen így vállaltam, de abban bíztam (racionálisan belegondolva) rengeteg gazdira váró cica van, így nem viszik el.. Tegnap viszont mégis elvittek.. Azóta csak sírok aludni is alig tudtam, én sem értem miért.. Annyira szépek és aranyosak voltak és úgy hiányoznak.. Beszéltem az új gazdival nem adja vissza (érthető módon) nagxon megvisel én sem értem miért, ti is voltatok már így? Mi segített? Kérem a negatív kommenteket mellőzni..
2017. szept. 9. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadj be másik árva cicát!
2017. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát kívánom hogy az életben ez legyen a legnagyobb problémád. De sajnos sokkal komolyabb dolgokat kell majd feldolgoznod.
2017. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyesnek igaza van. Kitartás
2017. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Talán pont azért visel még ennyire, illetve azért vagyok ilyen érzékeny mert olyan dolgok történtek velem az életben amibe mások már rég belerokkantak volna.. Többiek: nem érzem úgy hogy be tudnék fogadni másik cicát :(
2017. szept. 9. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos érzéketlennek hat, de nekem másik állat segített. Hogy foglalkoztam vele, nevelgettem. Másként volt "szép és aranyos", nyilván nem pótolta a régit. Arra mindig ügyeltem, hogy különböző legyen a külseje.
2017. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyhogy elvitték őket? Milyen alapon? Számodra érthető módon?

Most hogy vagy?

2017. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!