Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Hogyan dolgozzam fel, hogy a baratnom elvetette a babankat?

Figyelt kérdés
Orultunk neki, penzunk meg keves volt, mert kulfoldre koltoztunk, de mindkettonk mogott ott volt a csalad, de jol fizeto allasok is vartak. Aztan kikoltozes utan teljesen megbolondult, es par nap utan hazament, majd elvetette. Ket honapig teljes orom, tervezgetes a jovorol, alig vartuk, aztan... Hogy bizhatok meg ezutan az emberekben, ha mar egy anya gyereke utani ragaszkodasa sem biztos? Eltelt ket het az abortusz ota, es nem tudok felallni.

2016. aug. 8. 10:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát figyelj! Gondolj arra, ha már így alakult lehet jobb is, met ezek szerint nincs még felkészülve az anyaságra, az önnálóságra. Valószínűleg ez riasztotta meg és ezért szaladt haza, mert ott biztonság érzete van és azért vetette el a babátokat, mert úgy érezheti ez neki nem fog még menni. Várnotok kéne még ezzel, amíg nem lesz egy saját kuckótok, saját anyagi biztonságotok. A szülők nem lesznek mindig veletek arra nem lehet építeni. Valószínűleg a felelőségvállalástól hátrált meg. De érdemes ezt átgondolnotok mégegyszer, hogy hova és milyen jövőt képzeltek a kicsinak és milyen helyzetben vagyok, milyen lehetőségeitek van, hogy azt biztosítani is tudjátok neki! Beszéljétek meg!
2016. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Beparázott. Nem állt még készen rá, inkább, mint hogy tönkretegye egy ember életét(a gyerekét). Ha elvetethette, akkor még elég korai volt, az még csak egy sejthalmaz, próbáld így fel fogni. Akinek meg kell születni, az úgyis megszületik, én ebben hiszek. Privátban szívesen beszélgetek veled, ha úgy érzed ki szeretnéd beszélni magadból.
2016. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A hazautazással együtt szakítottunk is, már nincs miről beszélni. Ketten évi 45 ezer fontot kerestünk volna, abból már lehet biztonságról beszélni.
2016. aug. 8. 12:51
 4/20 A kérdező kommentje:
Két hónapos volt már, egy sejthalmaznak nem dobog a szíve, nem alakult ki az idegrendszere, nincsenek végtagjai és szervei. :(
2016. aug. 8. 12:53
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
"Ketten évi 45 ezer fontot kerestünk volna" ????? Az még 2 hétre is ku.rva kevés nem 1 évre.
2016. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem én a költői túlzást, de két hétre 45 ezer kevés? Havonta majdnem 4 ezer font. Rezsire elmegy a negyede, a gyerekre szintén, és még mindig van 2. :(
2016. aug. 8. 13:35
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Milyen országban lehet havonta 45 ezer ft-ból kijönni? Mert oda én is elköltöznék, Én havi 123 ezret keresek és ép arra elég hogy rezsit fizessek, egyek, havi bérlet, alap higéniai hlmik és slussz, kb. marad 10 ezer ft, ha sehova nem járok és semmit nem veszek, tehát ez vegetálás. És akkor a közödköltségről nem is bezséltem 12 ezer ft, havonta! Te hogy jössz ki 45 ezerből havi szinten? Melyik ország az?
2016. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Mármint 4 ezer ft-ból, nem 45 ből havonta... elírtam
2016. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
FONT, könyörgöm FONT, nem forint. :(
2016. aug. 8. 13:49
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Jah bocs, félre olvastam, fáradt is vagyok... Szerintem kár volt egyből szakítanotok, ha szernétek valóban egymást akkor megbeszélnétek és későbbre terveznétek gyereket.
2016. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!