Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Molesztáltak a 4-es 6-oson....

Molesztáltak a 4-es 6-oson. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
18/L vagyok, és egy hete egy öreg kicsit bolond (vagy részeg, sosem ismerem fel a különbséget..) férfi fogdosott a lábam között és odanyomta magát a fenekemhez a 4-es 6-oson tömegben. Szerintem senki sem vette észre, meg sem tudtam nagyon mozdulni, és nagy darab volt ezért nem tudtam ellökni vagy ilyesmi... Elég csendes fajta vagyok, és nagyon rémült is voltam, így nem szóltam semmit, csak próbáltam eltolni a kezét, és az egész testét messze magamtól, de a férfi nem hagyta abba. Megkérdezte a megálló előtt, hogy leszállok-e, és leszálltam, és elfutottam. Borzasztóan érzem magam a történtek óta, és nagyon kétségbe vagyok esve, hogy mi lett volna, ha durvább dolgok is történnek. Nagyon félek mostmár villamosra szállni, főleg tömegben. Nem tudom, hogy a rendőrséghez fordulni érdemes-e vagy lehet-e ilyen üggyel, de jó lenne ha ilyen emberek nem mászkálhtnának szabadon az utcán, mert nekem ez az eset most eléggé elvette az életkedvem.

2016. dec. 15. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi más dolgod nem lett volna, mint hangosan szólni hogy "mit képzel, mit taperol" és már jöttek is volna a fehér lovagok minden irányból, hogy megvédjenek. És ez nem vicc! Random férfiak egyből ugrottak volna.
2016. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le tanulságként, hogy legközelebb SZÓLNI KELL!
2016. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott akkor kellett volna szólni utasoknak/vezetőnek vagy fel is hívhattad volna ott a rendőrséget. Most így utólag már nagyon nem tudsz mit csinálni.
2016. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél már csendes, hogy segítséget se kérsz! Ha nem nyitod ki a szádat, durvább dolgokban is részed lehet ebben a mocskos világban!
2016. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szólj rá, de azt ne várd, hogy az utasok közül bárki is csinál valamit. Rám rám is is hajolt 90 fokba mégse mozditotta senki meg magát, leszarták.
2016. dec. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen nálad paprika spray, hidd el hasznos.
2016. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!