Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról? Inkább elkerülnétek, vagy megismernétek?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, enyhe depresszióm, önbizalomhiányom és testképzavarom van. Gyakran vágom magam. Ha lehet a társaságot kerülöm, barátaim viszont vannak. Az új emberekkel akaratlanul bunkó vagyok, és taszítom őket magamtól. Nem engedek senkit közel magamhoz és félek, hogy mit gondolnak rólam mások.

2017. szept. 11. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha hagyod, akkor simán...:)
2017. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármint megismernélek.
2017. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Őszinte leszek.

Nekem eleve visszataszító ha valaki vagdossa magát, mert én szerintem aki ezt teszi az ostoba. Annyi mindennel letudod kötni magad a vagdosás helyett.

De ha vagdosás nem lenne, akkor sem akarnálak megismerni, mert az aki helyből bunkó egy olyan emberrel aki mondjuk ismerkedne, arra nem szánnék egy percet sem.

2017. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Még valamit.

Nem kell jönni azzal a szöveggel, hogy fogalmam sincs miért vagy ilyen, meg milyen nehéz az életed, mert

1. tényleg fogalmam sincs

2. Szerintem ha panaszkodnánk, hogy melyikünk élete borzalmasabb, akkor nyernék, mert ha valakinek akkor nekem és a nővéremnek pokol volt az életünk. Mégsem vagdosom magam, hanem igyekszem túl lépni a betegségeimen, vagy a hiányosságaimon.

2017. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért vágod magad sztem, mert hiányzik az érintés, méghozzá jó ideje. Egy meleg ölelés, simogatás, ilyesmik. Ez torkollhat öncsonkításba.

Én is kicsit depis vagyok, néha nem is kicsit, próbálok felülkerekedni az érzésen. Ismerkedni viszont depisen nehéz, aki nem szereti magát, azon megérzik és elutasítóak vagy hamar azok lesznek.

2017. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már felismerted a problémát, mi az akadálya annak, hogy az "akaratlanul bunkó" helyett kifejezetten kedves legyél az új emberekkel?
2017. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 én próbálok, csak mindig kicsúszik valami szemétség
2017. szept. 14. 08:42
 8/9 anonim ***** válasza:

hat mivel en is mentalis beteg kategoriaba vagyok es tudom milyen amikor ilyen miatt lenéznek, megismerném az ilyen jellegű lányt, azt max ha külsőre nem jön be akkor attól még egymást támogatni a nehéz hullámvolgyes időszakokba simán lehet.


Legalább a depressziós/önbizalomhiányos emberek fogjanak össze, ha már néhányan tesznek róla hogy még lejjebb kerüljön az ember.

2017. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmondod mik szoktak kicsúszni?

Lehet, hogy nem is akkora szemétségek. :)


Ha pedig mégis, akkor az a kérdés, miért mondod/gondolod róluk azt, amit.


Illetve segíthet, ha azonnal bocsánatot kérsz, amint kicsúszik a szádon. Persze ahhoz különösen megértőnek kell lennie a másik félnek, hogy ne zavarja, ha az első benyomása az, hogy megsérted; dee, azért léteznek ilyen emberek.

2017. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!